Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van mindig magasan a...

Mitől van mindig magasan a hőm? Görbém linkelve!

Figyelt kérdés

Mostani:

[link]


Előző havi: [link]


2009. máj. 25. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Terhességi tesztet csináltál már? Szerintem lehet érdemes lenne.Ne éld bele nagyon magad, de szerinem lehet hogy baba van a dologban.Ahogy a görbéden látom nem is nagyon véreztél ebben a hónapban.És ahoz képest ahogy behúzta neked a pé-t ahoz képest 13-14 napra volt az akis vérezgetés is.Lehet beágyazódási vérzés volt.A hődet ébredéskor méred?Szerintem holnap próbálj egy tesztelést reggeli első vizeletből.De addig is azért ne nagyon éld bele magad, mert ha eseleg negatív a teszt ne csalódj akkorát! Azárt szorítok! :)

Remélem tudtam segíteni!

2009. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

szia,tünetem semmi nincs,tesztet a menzi elötti nap csináltam nega lett.

vsak azt nem értem miért nem megy le a hőm,beteg nem vagyok.köszönöm a válaszodat.

2009. máj. 25. 08:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Elég gyanús a görbéd. Szerintem várj még pár napot, és tesztelj újból. Drukkolok! Majd írd meg az eredményt!
2009. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

pé követően a 14 napon negativ lett a tesztem,szóval szewrintem nincs baba,

csak akkor miért magas a hőm??hormonálisan??

2009. máj. 25. 08:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem mindenkinél mutatja ki a teszt a klasszikus 14 nap múlva, úgyhogy szerintem még van esélyed. Próbáld meg szerda körül még egyszer. Szorítok!
2009. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,de semmilyen tűnetem nincsen,és a vérzés piros szinű is volt,ennek ellenére lehetek babás??????????????????
2009. máj. 25. 08:54
 7/13 A kérdező kommentje:
az első nap,és ma barnázok.
2009. máj. 25. 09:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, kiderült, hogy mitől volt magas? Most én vagyok u.ebben a helyzetben.
2011. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
pajzsmirigy gyulladásom volt
2011. márc. 20. 20:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon szépen köszönöm a választ!!!

És hogy kezeltek? Teljesen rendbe jöttél?


Itt a görbém: [link]

2011. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!