Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs ovulaciom? Az LH teszt...

Nincs ovulaciom? Az LH teszt sajnos ket egymas utanni honapban is negativ.

Figyelt kérdés
Sziasztok lanyok. Nagyon de nagyon el vagyok keseredve. Mar ket honapja csinalom az ovulacios tesztet de sajnos negativ. A 12-dik napon elsotetedik egy picit meg a 13 napon (de meg messza all a pozitivtol) de utanna ugyan ugy negativ. A ciklusom 7-dik napjatol a 25-dik napjaig csinalom mert 26 napos a ciklusom. De sajnos sosem lesz pozitiv. Ma is mar a 18 napon vagyok es tiszta halvany. :( Reggel is este is csinalom, hogy nehogy lemaradjak valamirol. Tenleg nagyon el vagyok keseredve. Szerintetek nincs peteeresem?
2009. máj. 25. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van görbéd,linkeld be.
2009. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs gorbem, de azert koszonom, hogy valaszoltal. Ket munkahelyem van igy ossze-vissza kelek, nem tudom merni a homet. :(
2009. máj. 25. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem nem jött be az ovu teszt. Nekem sem lett soha pozitív, helyette én hőmérőztem (20 hetes vagyok!). Persze ezt nem tudod megtenni, így legyetek együtt 2 naponta és ha rendszeres a ciklusod akkor össze fog jönni a baba.

Sok sikert hozzá :)

2009. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen a valaszod es gratulalok! Azert megnyugtat, hogy neked sem jott be megis babas vagy. :) Augusztustol mar csak egy munkahelyem lesz igy megprobalom a homerozest, habar, hogy oszinte legyek remelem addigra mar egy pozitiv terhessegi tesztet tarthatok a kezmben.
2009. máj. 25. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
a dokim azt mondta hogy ha nem olyan erös moint a controll vonal, viszont erösebb mint amikor neg-nak hiszed az is poz lehet, nekem is ilyen volt 2 napig aztán megint neg lett, és azt is mondta hogy lehet nincs annyi a vizeletedben hogy erös legyen vagy hig volt a pisi..
2009. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

9:59-es valszado, ez nagyon biztato. :) Nekem nagyon halvany szokott lenni alig latszik aztan a 10-11-dik napokon egy picit erosebb de meg mindig halvany, a 12-13-napokon egyforma erossegu de fele olyan eros mint a kontorll csik, utanna a 14-15 napon ismet annyira halvanyul el mint a 10-11-dik napokon es utanna szinte alig latszik a ciklusom hatralevo reszeben. Hat jo lenne ha sikerulne igy is de ha nem majd augusztustol kiprobalom a homerozest. Egyelore csak a remeny marad.

Megegyszer koszi mindenkinek aki irt!!

2009. máj. 25. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézzétek mit találtam:"* Az LH genetikai változata okozhat hibásan negatív teszteredményt

10 évvel ezelött fedezték fel kutatók, hogy létezik a luteinizáló hormonnak egy elég gyakori genetikai változata is: kb. 15%-a a középeurópai nöknek rendelkezik ezzel a mutációt hordozó megváltozott formával. Észak-Európában még magasabb az arány (42%). (Következö országok vettek részt a vizsgálatban: Brazília, Csehország, Finnország, Észtország, Lengyelország, Svédország, Hollandia, Nagybritannia, Olaszország, Dél-Afrika, Tájföld, Kína, Japán, USA.) Bizonyos tesztek nem képesek ezt a változatot kimutatni és tévesen negatív eredményt mutatnak. Ilyenkor érdemes egy másik márkával próbálkozni."


Ezen az oldalon írja:

[link]

2009. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!