Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs tojásfehérjés folyás,...

Ha nincs tojásfehérjés folyás, akkor peteérés sincs?

Figyelt kérdés
Már kellene, hogy legyen, eddig minden hónapban volt ilyen folyásom, de most kb. 1 napig volt, máskor 5 napig szokott lenni és most nem is a kiszámolt peteéréskor, hanem előtte kb. 4-5 nappal. Ez mit jelent?
2009. máj. 25. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

állt akkor is van, nem mindig jelzö értékü.. de ha krémesd az is jo..

méred a hödet?

vagy lehet hogy ebben a honapban késöbb lesz. nekem is van hogy a 9. napon vagy 14 napon van, most a 18. napon volt.

2009. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem mérem, mert a múlt hónapban mértem, nagyon sokat foglalkoztam ezzel a témával, és nagyon rágörcsöltem miatta. Amikor pedig megjött, szinte egy napig sírtam, ezért most egy kicsit lazábban akarom csinálni. Nem akarok folyton ezzel foglalkozni, a mérés pedig óhatatlanul erre tereli a gondolataimat nap mint nap.

Amúgy rosszul is csináltam, nem mindig ugyanakkor mértem, így aztán tiszta cikk-cakk lett.

2009. máj. 25. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor teherbe estem abban a hónapban nekem sem volt tojásfehérjés folyásom pé-kor, így a válasz igen, lehet nélküle is peteérés.
2009. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HÁla Istennek! Akkor remélem, nálam sincs semmi rendellenesség és talán most nekünk is összejön a baba...
2009. máj. 25. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!