Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek január elején volt az inszeminációja?

Figyelt kérdés
Nekem 4.-én volt,az első.Várakoznátok velem együtt?:))))
2012. jan. 11. 14:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
nekem február elején lesz,de izgulok veled.Neked is az első?
2012. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is,és közeledik a jövő kedd,akkor kell mennem tesztelésre....Te hová jársz?Én Tapolcára.Több,mint 2 éve szeretnénk babát.SOK SIKERT NEKÜNK!!!
2012. jan. 11. 20:13
 3/43 anonim ***** válasza:
Én a Forgácsba járok.Meg kell várnom a köv.menstruációt és akkor kezdjük.Szóval lehet,hogy februárban már sikerül.Pozi tesztet mindkettőnknek!
2012. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm,úgy legyen!!!
2012. jan. 12. 18:49
 5/43 A kérdező kommentje:
Majd kedden írok,mi volt,ha nem baj....:)))
2012. jan. 12. 18:50
 6/43 anonim ***** válasza:
Remélem pozi lesz.Van valami jel esetleg?
2012. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi jelem....de talán nem is baj....már csak egyet kell aludni,és kiderül....
2012. jan. 16. 19:22
 8/43 anonim ***** válasza:
Voltál már?sokat gondolok rád!
2012. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
jajj,még szerettem volna kérdezni valamit:milyen érzés az inszemináció?ugye nem fáj?tényleg olyan,mint a rákszűrés?én ettől félek,hogy nem tudom,hogy mire számítsak..a tüszőrepesztőt magadnak adtad be?drukkolok és írj!!!!!!!
2012. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Nos voltam Tapolcán,és sajna nem sikerült.....:((((Pisiből néztek terhességi tesztet,illetve uh-n is megnézett a doki,de semmi,szomorkodom,de nem adom fel.Következő ciklusban jön a következő inszem.A beavatkozás egyébként egyáltalán nem fáj,inkább talán tényleg a rákszűréshez hasonlítanám....a szurit persze beadtam magamnak,de "akasztották a hóhért" mert eddig én adtam másoknak,ápolónő vagyok....de ez sem könnyített a dolgokon.Szóval ez van,köszi,hogy gondoltál rám,érdeklődtél,majd írd meg,mi van Veled.SZORÍTOK,HOGY SIKERÜLJÖN MINDENKINEK A BABA!!!!
2012. jan. 17. 15:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!