Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan válaszok érdekelnének,...

Olyan válaszok érdekelnének, aki tudja pontosan mikor esett teherbe ovuláció napján, vagy ovu utáni napon--annak tutira fia született?

Figyelt kérdés
Mi ovu utáni napon voltunk együtt.7 hetes kismami vagyok. Van 2 fiam már.Velük gondtalan 9 hónapom volt, most igen rosszul vagyok, hányinger,émelygés, undor,kívánósság...(természetesen nem mérvadó,mert ha fiú is örülünk...csak hátha kapok itt ellenpéldákat tapasztalat alapján )
2012. jan. 12. 07:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Június 24.-én voltam dokinál, akkor mondta, hogy hajnalba meglehetett a tüszőrepedés mert már csak összeesett tüsző van és folyadék a duglasba vagy hol:) mi aznap éjjel voltunk együtt és 25-én, tehát mindenképpen ovu után, én titkon ismét kisfiút reméltem már van egy,de gondoltam ha ovu után leszünk együtt akkor ismét bejön, hát nem:))) kislány lesz:)) már nem bánom, sőt örülök nagyon:)A férjem viszont nagyon lányt akart másodiknak és már most szerelmes a lányába:DD 31.heteske
2012. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi pontosan ovu napján voltunk egyutt és fiunk van.
2012. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi ovu előtti este voltunk együtt, és kisfiú.
2012. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ovu napján voltunk együtt az elsővel, ő kisfiú, másodikkal pedig ovu előtt 2-3 nappal, ő kislány.

Ovu után elvileg csak fiúra van esély, persze mindig ott az 1-2%, majd elválik, amúgy gratulálok!

Nekem sem volt semmi bajom az elsővel, a másodiknál már többször émelyegtem, egyszer hánytam is.

2012. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pozitív és a következő negatív ovutesztes napon voltunk együtt. Ikerfiaim születtek:)
2012. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

jaj de jó kis válaszokat kaptam...köszi :-)

De ha még ráér valaki, írjatok...

2012. jan. 12. 09:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi ovu előtti reggel és az ovu estéjén voltunk együtt (ált.hajnalban reped meg a tüsző) és fiú lesz. Tuti, mert mindegyik uh-n megmutatta milye van. Ma kéne szülnöm állítólag. :O
2012. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szívből gratula...! Nekem pontosan nem emlékezek mikor volt a tüszőrepedés, csak nézték uh-n hétfőn 2,7mm bal oldali tüsző , jobb oldalon 1mm sorvadt tüsző látható.(amúgy ikreim vannak)csütörtökön már tüsző összeesett állapotban 2,3mm --ez volt írva. mi ha jól emlékezek aznap este ,és másnap voltunk együtt. akkor lehet ismét egy kisherceg :-)
2012. jan. 15. 12:26
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerek az ovu napján jött össze és mind a kettő kisfiú. :)
2012. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi aki írt! Hát gyanítom ,én is 3 fiam lesz! :-) De abszolút imádjuk már most is!

(Nevetnek mikor mondom, az ikreimmel i ilyen masszív férfias,pöriket,husikat ettem-erre nem lehet mit adni!)

De megírom hamarosan 4-5 hét és ki is derülhet!

2012. febr. 19. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!