Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan válaszok érdekelnének,...

Olyan válaszok érdekelnének, aki tudja pontosan mikor esett teherbe ovuláció napján, vagy ovu utáni napon--annak tutira fia született?

Figyelt kérdés
Mi ovu utáni napon voltunk együtt.7 hetes kismami vagyok. Van 2 fiam már.Velük gondtalan 9 hónapom volt, most igen rosszul vagyok, hányinger,émelygés, undor,kívánósság...(természetesen nem mérvadó,mert ha fiú is örülünk...csak hátha kapok itt ellenpéldákat tapasztalat alapján )
2012. jan. 12. 07:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk inszem volt, pontosan a tüszőrepedéskor , vagyis előtte adtam be magamnak a tüszőrepesztő injekciót (előző nap) és kislányunk lett :) jó egészséget!
2012. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt, szívből gratula Anyucik! Kismamák !
2012. febr. 27. 10:21
 13/19 anonim ***** válasza:

ovu előtt 1-2 nappal lányom lett semmi rosszullét.

ovu utáni második száraz nap-fiam lett.rosszúllét ezerrel.

ovu utáni első száraz nap 4 hét múlva megtudom talán h mi lesz. hányinger mérsékletesen

2012. márc. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, voltál azóta uh-n?
2012. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Grófházy ***** válasza:
ovu napján és kislányunk lesz pár hét múlva :)
2012. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ezúton is köszi mindenkinek aki írt! Nem voltam uh-n , márc.21-én lesz AFP utána lesz gondolom majd..

Közben szépen alakulok,vannak némi változások az eddig eltelt idő alatt,mást eszek, szűnt a nagyon erős rosszullét de a mai napig kísérget késő du. és este felé a hányinger..


Mindenképpen kiírom ha megtudjuk a bébi nemét...

(átnéztem a régi babás ruhákat, hát meg kell mondjam ,ha fiú ha lány--ÉN már lázban vagyok...pedig még 6 hó visszavan)

2012. márc. 8. 18:30
 17/19 anonim ***** válasza:

En ovulacio napjan estem teherbe es fiam van :)

Most ovu elott 3 nappal voltunk egyutt. Lanyba remenykedunk:)

10 hetes kismami

2012. márc. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

A fiamnal is volt emelyges,hanyinger de most aztan katasztrofa. Iszonyu durva hanyingerem van reggeltol-estig. Mar hanynom is sikerult ami nalam nagyon ritka.

Es olyan vagyok mint a mosott rongy.

Szoval kivancsi leszek.

2012. márc. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi aki írt nekem, tegnap volt a 18 hetes Uh: kisfiunk születik!


Nagyon helyes a kis pofija! Már most imádjuk !!!!

2012. ápr. 4. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!