Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk...

A párommal babát szeretnénk és az orvosom kérte készítsek hőgörbét, bár csak egy pár napja csinálom, a egyik reggeli hőmérsékletem 35,8 Celsius fok volt. Az tudom, hogy ovuláció előtt leesik a hőmérséklet, de ennyire? Szerintetek ez nem túl alacsony?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Minek ez a sok baromság?

hőgörbe, meg a facom,

kefélni kell, éjjel nappal.

2012. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:DDDDD Ez őszinte volt, csak nem mindig ilyen egyszerű sajnos:)

Igen az ovu előtt leesik, de attól függ hány napos a ciklusod. Mindig felkelés előtt kell mérni ugyan abban az időben. A görbe megmutatja hogy hol a bibi, van e peteérésed, esetleg hormon probléma. A ciklus.hu oldalon vezetheted is, az jó kis hőgörbe.

2012. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az kevés, hogy egy hőt leírsz.:)Betudnál csatolni egy hőgörbét? A többi napon milyen volt? Hányadik nap vagy mensi után?
2012. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a ciklus.hu-n mennyi mindent lehet vezetni, ezen már túl vagyok. Vezetem is napra készen.

Be tudnál linkelni is, a táblázatot, de eddig csak 4 adat van benne erre vonatkozóan. Mint írtam nem rég kezdtem. :)

A kérdésem lényege inkább az lenne, hogy az ennyire alacsony hőmérséklet normális, vagy egyszerűen rossz a hőmérő?

Végezetül mindenféle rossz száj íz nélkül jegyezném meg, én lennék a világ legboldogabb emberre, ha csak azon múlna mennyit "kefélünk".

2012. jan. 12. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a ciklus.hu-n vezettem mindennap kb egy időben. Habár hiába állítja be az ovu napját nem tudja pontosan megmondani, de nem is az számít, hanem hogy figyelemmel kísérjem a napokat, milyen a hőm és megpróbálni ahhoz alkalmazkodni, sajnos nekem muszáj így tenni, mert peteérés elősegítő gyógyszereket szedek.

Visszatérve rád: Ha mensi után megemelkedik a hőd és utána leesik jóóó pár nap után (és utána elkezd emelkedni) (ez lehet 10 nap, de lehet 14 vagy ami ritka még későbbi peteéérés) az lehet ovu jele is. Szexeljetek amikor leesik vagyis ma, az csak jót tesz nektek is és a baba projektnek is:) Sok sikert:)

2012. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


így nézett ki mikor jól időzítettünk, de nem maradt meg. Ha ennél alacsonyabb hő is van az nem gáz, csak mindig ugyan azzal mérd:)

2012. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Akkor ma belehúzunk. Minden jót kívánok.
2012. jan. 12. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol méred? Ugye nem hónaljban?
2012. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szájban mérem, digitális hőmérővel.
2012. jan. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!