Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hete késik a mensim. A hőm...

3hete késik a mensim. A hőm 36.8-37állandóan.3tesztem is negatív! Akkor most mi van? Lehet mégis baba csak a teszt nem mutatja? Létezne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél utoljára? Ha a napokban és -, akkor érdemes lenne elmenned az orvoshoz!
2012. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete késik akkor már kimutatná. Egyszer én is úgy jártam, hogy megvolt rendesen, utána 8 hétig semmi, utána megjött megint, teszteltem, negatív lett. Tehát pont egy mensi kimaradt. Mai napig nem tudom mi lehetett az oka. Addig sem és azóta sem jártam úgy. Lehet hormonális okok állnak a háttérben? Fogalmam sincs.
2012. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A dokim csak 18.-án tud fogadni!de addig beleőrülök a bizonytalanságba.
2012. jan. 12. 12:22
 4/7 A kérdező kommentje:
4NAPJA TEZSTELTEM
2012. jan. 12. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
3 het keses utan ha negativ a teszt, akkor nem vagy terhes. Valami hormonproblemad lehet, vagy nem volt peteeresed. Mindenkepp menjel dokihoz!
2012. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. jan. 12. 13:06
 7/7 kicus válasza:
szija én is ugyan így vagyok 3 hete késik és nem tudom h terhes vagyok vagy sem mert nálam tünetek is vannak és hiába negatív a tesztem nem vagyo bene biztos h nem vagyok a mivel nővérem anno első gyereknél ugy volt neki h késett több hetett teszt negatív lett el ment doki ott sem láttak semmit egyhónap mulva vissza kellet menni ak kiderült h méhen kivül aztán rá egy hétre ment dokihoz és akkor már benne volt a a méhében vagy hol :D szal semmi sem kizárt sztem várj még egy kicsit
2013. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!