Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor a hőnek vagy a...

Peteéréskor a hőnek vagy a váladéknak higgyek?

Figyelt kérdés
Nemrég már tettem fel egy kérdést. Ma reggel felment a hőm ami a tegnapi pét jelzi. Most reggel viszont megjött a várva várt nyákdugó. Vagyis akkor most ma van a dolog igaz? Ha a hétvégén működtünk babaügyben (csak hétvégén találkozunk még sajnos)akkor azért bejöhet a pocaklakó ha ma van vagy tegnap volt pém? Köszönöm a válaszokat. Nagyon izgulok, hogy remélem így ilyen időpontban is sikerülhet a baba.
2008. ápr. 1. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a váladékomat néztem és bejött!!!A hőmérséklet nem olyan megbízható, de talán nézhetnéd mind a kettőt. Sok szerencsét! 16 hetes kismama
2008. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a hő csak azt mutatja mikor volt pé. ovu teszt meg azt, hogy mikmr lesz. nyákdugós dolgot meg nem értem, mert az a kismamiknak szokott távozni, mikor lassan indul a szülés.
2008. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van rosszul fogalmaztam, de ma délelőtt ilyen "dugószerűen" jött a nyákom, ami szintén a pé jele.
2008. ápr. 1. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ma reggel felment a hod, akkor valoszinu tegnap volt a peteeresed. A "nyakdugo" meg elofordulhat peteeres utan is. Azert a biztonsag kedveert folytasd a homersekleted mereset, hatha ingadozik!
2008. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!