Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérőzés és az ovulációs...

A hőmérőzés és az ovulációs teszt milyen kapcsolatban vannak egymással?

Figyelt kérdés
Ma reggel a hőm 36,1 volt középidőben vagyok, a nyálkahártyám is tojásfehérje szerű. Az LH teszt mégis negatív. De nagyon, még halvány csík sincs. Nem most kéne pozitívnak lennie? Vagy néhány nap múlva? Lehet, hogy nincs is peteérésem?
2009. máj. 25. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennel a honel szerintem meg nincs peteeres. En is homerozessel es lh teszttel lettem terhes.

Latni kellene hogy mennyi az alaphod egy honapban, de szerintem a 36.1 keves ahhoz hogy pe legyen. A nyalka csak a kozeletett jelzi. Vagyis az lkovetkezo 5 nap lesz pe. A teszt viszont csak 2 napig + max. Ha tovabb az lenne akkor gond van a hormonokkal. Vagyis szerintem meg csak most lesz a pe. Ha felugrik a hod akkor szabadul ki es elotte vagy aznap + csak a teszted.

2009. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem az a tapasztalatom, hogy ebben a honapban hömérözök és lh teszteltem is

[link]



és mikor a kettö épp összevágott azt hittem akkor van a tüszörepedés, és nem, mert amikorra a megjegyzést tettem, akkor mondta a dokim hogy 2 nap mulva lesz tüszörepedésem mert az nap még csak 1.5 cm-s volt a tüszöm. szoval ha nem mentem volna dokihoz, azt hittem volna hogy jo az lh teszt és a hömérö együtt.

amugy ez volt az elsö honap hoigy a kettöt együtt kiprobáltam de ugy látszik nem jo.. ugy hgy többet nem használom.

2009. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!