Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok Fehérváron alapos,...

Ajánlanátok Fehérváron alapos, megbízható, tapasztalt szülészt?

Figyelt kérdés
Már több orvosnál is voltam, de úgy érzem, nincs meg az igazi (jelenleg Rubliczkynél vagyok).
2009. máj. 25. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

dr. Blaskó Ervin nagyon jó! De dícsérik Csetényi Zsoltot is, Batát is, és Szakács Szilviát is.

Keress rá a nevekre itt az oldalon!

2009. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Blaskót és Csetényit eddig szinte mindenki dícsérte! A Bata nagyon sztárdokinak tűnik, Szakács Szilviről életveszélyeseket hallottam... Te Blaskónál vagy/voltál?
2009. máj. 25. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én Blaskónál vagyok. Sajnos elvetéltem a 8. héten, :(, úgyhogy a terhesség végéig nincs tapasztalatom, de a világ kincséért sem cserélném le a dokit. :) De már a baba előtt is hozzá jártam, épp a babatervezés miatt...

Most várakozás van, aztán újra őt választom, remélem, mihamarabb...

Bata tényleg sztárdoki, bár szakmailag nagyon profi, engem ő műtött a vetélés miatt..., de millióan vannak nála, és a naptára is tele van, így alig vállal újabb kismamikat, mert ugye szüléskor nem tudna egyszerre 10 helyen lenni... Meg én kissé drágállom is...

Ha kell Blaskó elérhetősége, megadom, írj privit!

2009. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az infókat! Blaskó elérhetősége már megvan, talomban tartom:) Bata pofátlanul drága, sztem is... Neked pedig mihamarabb egészségeses babát kívánok!!!
2009. máj. 26. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!
2009. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!