Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A jónás módszer bejött már...

A jónás módszer bejött már valakinek? 21. -én volt meg a menszim. a párommal együtt voltam 24. -én,30. -án. a módszer szerint 2. -a alkalmas a babához de a ciklus. hu szerint 27-8. -a közt aktuális.2 napja fáj a derekam. peteérés vagy baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor próbálkozzatok holnap is. én szerintem még korai lenne ezeket a tüneteket a babához társítani! Drukkolok!
2008. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,szorits!
2008. ápr. 1. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most néztem a Jónás naptárat. elvileg én most vagyok abban a fázisban, h legtermékenyebb vagyok, de most éppen megvan. (Igaz a végét járom.) Kipróbálom. Kíváncsi vagyok, h bejön-e.

2008. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bejött valamelyikőtöknek?
2010. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon is bejött!másfél éves múlt a kisfiam!
2010. aug. 20. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!