Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak a menstruációig vagy...

Várjak a menstruációig vagy teszteljek most? Nem lenne még korai?

Figyelt kérdés
8án együtt voltunk a párommal, 9től volt ovulációm. Lehet belőle babó? Nem lenne korai még tesztelni? 28án kéne megjönnie elvileg, várjak addig a teszttel?
2012. jan. 13. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia,várd meg a nemvárt napját vagy 2 nappal elotte esetleg 10-es érzékenységuvel proba.Szorítok:)
2012. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hosszú várakozás lesz, de remélem megéri! Köszi:)
2012. jan. 13. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:
1 vagyok megint.Tudom hosszu mert mi is így vagyunk a férjemmel.Már elore fogja a fejét hogy már megint teszteket vásárolok.Már teljesen szakérto hogy mikor érdemes tesztelni eloszor:)
2012. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a tesztelés korai, a spermiumok pedig akár 72 óráig is életképesek, szóval van némi esély gyermekáldásra!

írd majd meg mi lett :)

2012. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai, felesleges.
2012. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább várd meg, nem lesz csalódás a túl korai teszt, ha - lesz!
2012. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4 nap után mit akarsz letesztelni?nincs ami pozitívat mutasson!

Ha csak 8.-án voltatok együtt akkor legkorábban 24-25.-én érdemes tesztelni!De tényleg a legjobb ha megvárod a mensit!

24 előtt abszolút felesleges mert csak csalódni fogsz!

Drukkolok és majd írd meg a teszt eredményét!

2012. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne tesztelj meg nagyon gyakori!!!

Nekem 8-an volt ovulaciom ciklus.hu szerint bar 7.-en ereztem. Nekem 26 naposak a ciklusaim es 22.-re nem varom.

Vard meg a nemvart idopontjat ,tudom,hogy nagyon nehez de csak csalodnal a negativ teszt miatt.

Hidd el ,en is szivesen tesztelnek mar de semmi ertelme sincs meg.Turelem!:)

2012. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj bocsi, azt akartam irni,hogy meg nagyon KORAI (nem,hogy gyakori) :)))
2012. jan. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor, ha megtermékenyült a petesejt, még akkor sem ágyazódott be. Tehát kb leteszteled a semmit.

De én már nem írom senkinek, mikor érdemes vagy nem érdemes tesztelni, el kell olvasni a teszt használati utasítását, hogy mit mér és az mikortól van jelen a szervezetben olyan mennyiségben, hogy kimutatható legyen.

2012. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!