Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai vetélés (5. hét) után...

Korai vetélés (5. hét) után mikor jött meg a mensitek?

Figyelt kérdés
Nekem ha a vetélést nem számítom most kéne, de semmi jele!Mégis mikorra várhatom, mikor áll vissza a rendes ciklus?!
2012. jan. 6. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 5. héten ment el a babym, a második hónapban jött meg, és eléggé hosszan, bőven tartott.
2012. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy baba?:)
2012. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tájt ment el a babom:( nekem is hosszan sok menzim volt.
2012. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két héttel a nem várt mensi napja után megjött, nekem erre mondta az orvos, mivel volt pozitív tesztem, hogy korai vetélés volt. Ezután 28 nappal jött meg ismét a menstruációm. Tehát folytatódott minden a normális kerékvágás szerint.
2012. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos több korai vetélésem is volt az 5-6. héten. Egyszer se kellett műteni. Olyan volt, mint egy erősebb elhúzódó menses. Utána nagyjából rendes időre megjött. Talán 1-2 nap csúszás volt. Mikor kaptam gyógyszert sárgatest-elégtelenségre, megmaradt a babám is.
2012. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát a vetéléses vérzést úgy nézem,mintha megjött volna és rá kb. egy hónapra kéne újra véreznem? Akkor viszont van még egy hetem.Gondolom ezalatt az idő alatt nem lehet, hogy újra babás lennék?Az korai lenne!
2012. jan. 7. 07:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, így kell nézned, legalábbis nálam így volt (ahogy írtam). Ami a teherbeesést illeti, bármi megtörténhet, ha volt peteérésed, akkor megtermékenyülés is történhetett. Nekem októberben volt a korai vetélés, amiről írtam, és december végén már nem jött meg a menstruációm, tehát viszonylag hamar teherbe estem.
2012. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De teherbe eshetsz simán.
2012. jan. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!