Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik, lehet, hogy a...

3napja késik, lehet, hogy a palástfűtea okozza? A teszt - lett.

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 08:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

szia!!elvileg ma vagy holnap kellene nem megjönnie és még mindig magas a hőm és én is ittam a palástfű teát!!és én is aggódok,hogy kitolta a menszimet!!igaz én még nem teszteltem de nagyon aggaszt!!

remélem tud majd valaki helyes választ adni mert engem is érdekel!!netti!!

2012. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Abbahagyom a teaivást. lehet, hogy a palástfűtől van.
2012. jan. 14. 09:32
 3/31 anonim ***** válasza:
mikor hagytad abba??a ciklus hányadik napjánál??vagyis a menszesz előtt hány nappal??
2012. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
ma hagyom abba. 12-én kellett volna megjönnie.
2012. jan. 14. 09:38
 5/31 anonim ***** válasza:
én elég tapasztalan vagyok ebbe mert én ebbe a ciklusba kezdtem inni de én már 3 napja nem iszom!!de elvileg ma kellet volna megjönnie vagy esetleg holnap!!ma már biztos nem jön meg mert magas a hőm!!
2012. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én ittam a cickafark-palástfű kombinációt. Az elején jó volt (első, második hónapban), de aztán elkezdett össze-vissza megjönni. Amikor elkezdtem inni rendszeres volt a ciklusom...

Szerintem könnyen lehet, hogy a palástfű kitolja a ciklusodat, mert hatással van a progeszteron termelésre.

2012. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

azt olvastam, hogy addig kell inni, míg meg nem jön a vérzés. most nem tudom, mitévő legyek.

lehet, hogy még nem mutatja ki a terhességet a teszt? mondjuk ezt kétlem, mert már 3 napja késik.


azt se akarom, hogy iszom rendületlenül, aztán a kimarad a menzi, terhesség meg sehol.

2012. jan. 14. 09:50
 8/31 anonim ***** válasza:
köszi a választ!!de akkor vajon mikorra ne várjuk!!meg egyáltalán hány nappal tolhatja ki??1 hét vagy több vagy csak 1-2 nappal??
2012. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

nem tudom. nekem 26 napos a ciklusom, most már a 29.napon vagyok.

egyszer már ittam, 10 hónapja palástfűteát (akkor az első félidőben cickát is), de akkor nem tolta ki a ciklusomat.

2012. jan. 14. 09:56
 10/31 anonim ***** válasza:

a negatív tesztet mikor csináltad??ma csináltad??

lehet később volt az ovud és így később fog megjönni!!az eddigi válaszoló!!

2012. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!