Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most higgyek az orvosnak?...

Most higgyek az orvosnak? Régi terhes és jelenlegi (nem? ) terhes görbémről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy nőgyógyász orvosnak elküldtem, s egyértelműen azt írta, hogy lehetetlen, hogy most teherbe essek.


[link]


Teszem hozzá, hogy az alábbi VOLT terhesgörbémre is anno ezt mondta... és nem lett (akkor) igaza.


[link]


MIÉRT?


2009. máj. 25. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy gondolom kicsit korán mondott erről véleményt az orvosod. Semmi kizáró okot nem látok a terhességre, az előző görbéden meg gyönyörűen látszik, hogy megtartottad a hőmérsékleted. Pontosan mikorra nem várod most a vérzésedet?
2009. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit gondoljak, teljesen elbizonytalanítottak. De tényleg már úgy állok hozzá, hogy a nemvárt várt lesz.

Ha a peteérés 13. ciklusnapon volt, akkor (+14 nap) 31-e körül nem kéne várnom. De már mindegy.


Csak kíváncsi lettem volna, hogy aki megnézi a görbémet, mit gondol...


A tüszőérés utáni leesés nekem sem tetszik!

2009. máj. 26. 06:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom felejtsd el ezt a görbézést. Egyszerűen csak legyetek együtt kétnaponta, és a nem várt után 1-2 nappal tesztelj. Sok nő van, akinek a hőmérséklete összevissza mászkált terhesség alatt. Ezek a görbék csak megkavarják, elszomorítják az embert. Remélem mielőbb babád lesz :)
2009. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!