Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasárnapra nem vártam, de...

Ha vasárnapra nem vártam, de szokatlanul megjött, akkor lehet ez még baba? Tanácsok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csütörtöktől vasárnap reggelig csak maszatolgattam,hol barnásat hol egy pici véreset,vas. reggel megjött ugyan de szokatlan módon,sok kicsi vérdarabok és hol barna hol vér,hétfőn begörcsöltem és rosszul lettem a munkahelyen,hazajöttem pihentem,hétfő este óta alig van valami,csak pocsékolom a tampont,de olyan érzésem van mintha kést forgatnának a méhemben.Mi lehet ez?Segítsetek?
2009. máj. 26. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát először is csinálj egy tesztet,aztán menj el a nőgyógyászodhoz,mert lehet akár vetélés is,főleg,ha igy érzed a hasadat!Minden jót kivánok!

2009. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is csinálj tesztet és írány a doki
2009. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!