Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt veletek hasonló? Lett...

Történt veletek hasonló? Lett belőle valami (baba, vetélés . Bármi)? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Febr. 17-én volt ovum. Előtte való nap és aznap együtt voltunk a férjemmel. Tegnap és ma úgy érzem, mintha megjönne. Nem olyan erősen, de érzem, hogy egy kicsit fáj. Az pedig, hogy megjönne, még korai, mert febr. 6-án jött az előző mensim. A ciklusaim 29-30 naposak. Aki tájékozott, vagy tapasztalt hasonlókat, az írjon feltétlenül, hogy mi lett az eredménye.
2010. febr. 21. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem lehet a peteérés jele.én is szoktam érezni fura érzést ha peteérésem van.
2010. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megint lenne peteérésem? vagy akkor rosszul jelezte az ovuteszt? ... ez érdekes. Nem baj, a hétvégén is tettünk az ügy érdekében! :)
2010. febr. 21. 21:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért várom a további tapasztalatokat, hogy ne éljem bele magam a sikerbe! :)
2010. febr. 21. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában a ciklus felénél van peteérés, és azt írtad 6-án jött meg utoljára, hát akkor most aktuális a peteérés. De ha neked teszt jelezte az ovut, akkor lehet hogy korábban volt. Viszont annak még nem lehetnek következményei, mert ha meg is termékenyültél 7-12 nap a beágyazódás, és csak utána kezdődnek tünetek, szóval akkor is legkorábban március elején. Én is inkább arra tippelnék, hogy mégiscsak most volt ovud a hétvégén. :)

Sok sikert!

2010. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!