Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek van bromoctriptin -...

Kata212 kérdése:

Valakinek van bromoctriptin - richter nevű gyógyszerrel kapcsolatos tapasztalata? Nekem a prolaktin szintem magasabb a keleténél, ezért egy hónapja elkezdtem szedni. Mennyi idő után lehet babám, valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy reagálsz a gyógyszerre. Egyik barátnőm már fél éve szedi, és neki még mindig csöpög a tej a cicijéből a magas prolaktin miatt. Másik ismerősömnek azt mondták, 4 hónapig kell szednie.
2012. jan. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én június óta szedem napi 2szer 1et és 5 hónap után meg is hozta az eredményét aztán megint nem lett, de az más okból kifolyólag és clostyt kaptam mellé. Mellékhatásként viszont semmi nem jelentkezett ami fel van sorolva a tájékoztaton. Sok sikert a babához:)
2012. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is szedtem, vagy másfél évig. (rosszul is voltam tőle, volt hogy hánytam, nagyon nehezen bírtam). Aztán normalizálódott a prl-szintem, és kb 2 évre ezután összejött a baba.
2012. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szedtem én is vagy 4 honapig.Eloszor closti aztán bromo de semmi.Aztán eldobtam mindent és a kovetkezo ciklusban már állapotos maradtam:)
2012. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a gyors válaszokat. Nekem még mindig jön a tej a cicimből, hétfőn megyek vérvételre. Eddig egy felet szedtem, szerintem emelni fogják az adagomat. Remélem hamarosan minden helyre áll, mert ez így nagyon idegesítő. Nem is tudtam, hogy ennyi nő szenved ettől a betegségtől. A szerencse azért, hogy van rá gyógyszer, és elég jó eredménnyel kezelhető.
2012. jan. 15. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy emelik az adagot. Nekem sem egyből múlt el a tejcsorgás, viszont a prl-szint úgy csökkent, hogy nem kellett adagot emeljenek. De a lecsökkenési folyamat időt igényel.
2012. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondolom, mindenkinél más időintervallumban csökken. Valakinek egy hónap, valakinek ennél jóval több. Na igen a hormon nem egy egyszerű feladat, helyrehozni bizonyára időigényes.
2012. jan. 15. 16:52
 8/10 A kérdező kommentje:

Nahát, képzeljétek el egy hónap gyógyszerszedés után, ma megkaptam a véreredményeket. Minden helyreállt, a prolaktinom a normál értéken van,a TSH, stb. Most nagyon boldog vagyok.

Szép napot, nektek!

2012. jan. 19. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Nalátod :)

Akkor indulhat a babaprojekt!

2012. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A TSH-d mennyi volt eredetileg és a prolaktin mennyiről mennyire ment le?

Remélem még nézed a kérdést...

Azóta sikerült a baba?

2012. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!