Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek magas a PROLAKTIN...

Ha valakinek magas a PROLAKTIN-ja az befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen, igen. Fiziológiásan akkor magas a prolaktin szinted, ha terhes vagy, vagy szoptsz. Ilyenkor nincs peteérés. De kivételek mindig vannak és az sem mindegy mennyire magas, nekem épp, hogy magas volt mégis szedettek rá gyógyszert.
2011. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon magas! A doki azt mondta,hogy vagy nincs peteérés tőle, vagy ha van is akkor meg a beágyazódásra van rossz hatással!! Tehát hiába termékenyül...

Nálam az utolsó jött szóba, de kaptam rá gyógyszert! Ha sikerül is az első 12. hétig szedni kell!

2011. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a magas prolaktinszint negatívan befolyásolja a teherbeesést.

Nekem is magas volt, de volt petetérésem, viszont a beágyazódás problémás volt nálam. Csak lombikkal lettem terhes, és az sem elsőre sikerült.

2011. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem 552 mU/l a mért érték ez nagyon magas? vagy nem annyira?
2011. dec. 26. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Megnéztem a papírom.

Azon az értékhatár 40-530 mIU/L között van

Nekem 1401 lett, ez magas!

A tiéd nem vészes, de érdemes figyelni.

2011. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!