Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetetlen? Történt mással is...

Hihetetlen? Történt mással is ilyen? Terhes lettem így?

Figyelt kérdés

Óvszeres védekezéssel, rögtön mesi után, ejakuláció nélkül teherbe eshettem?

Az óvszer nem volt lukas.

Most 1 hete késik, székrekedésem van 37 körüli a reggeli hőm, kis cicifájás, és egyszer volt egy kis émelygésem. Ez mind erre utal, de nagyon hihetetlen ez az egész. Kérdésem az lenne hogy volt e valaki aki ilyen kacifántos módon lett terhes, illetve védekezés bármely formája mellett, úgy hogy betartotta az előírásokat(pl tényleg beszedte a gyógyszert stb)


2012. jan. 15. 05:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ma csináltam tesztet, mivel lehetetlennek tartom ezt az egészet gondoltam várok hátha megjön... nem jött meg... eredmény halvány második csík. A parasztoknak meg köszi a segítséget, ha engem nem érdekel egy kérdés vagy hülyeségnek tartom akkor nem válaszolok rá és kész.

Nyílván volt némi előváladék stb... esetleg az óvszer használata előtt vagy a kezéről... vagy passz, ugyanis meg voltam róla győződve hogy ilyen nem lehetséges, ezért a terhesség volt a legutolsó gondolatom.

Akik normális választ írtak nekik köszönöm szépen.

2012. jan. 15. 20:16
 12/16 anonim ***** válasza:
07:28 vagyok, méééér pontoztatok le itt is? vannak olyen perverzek, aikről írtam, ez is egy lehetőség, főleg ha elég részegek mindketten.
2012. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szerintem azért pontoztak le, mert nem a kérdésre válaszoltál, és valljuk be kicsit provokatív és lenéző beszólás volt.

Én úgy gondolom, hogy érződik a kérdésből, hogy nem hülyeség .

2012. jan. 15. 20:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Gratulalok! :) Orulsz neki? Ez tenyleg kacifantos teherbe eses, de ugy nez ki ez a baba nagyon veletek akar lenni :)
2012. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem jön jó időben ugyan, de nincs kérdés, ha ennyire jönni akart :D

Örülök, úgy is terveztük a tesót csak nem így :D

2012. jan. 15. 22:53
 16/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Talán azért írták, hogy lehetetlen, mert azt eddig nem írtad, hogy nem volt a párodon végig az óvszer. Ha rögtön a kezdeteknél felhúzta volna, akkor tényleg a lehetetlenséggel lenne határos, hogy babás vagy. De így már teljesen más a szitu.

2012. jan. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!