Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsokat várok. Hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat várok. Hihetetlen dolog történt. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 18 éves lánnyal 15 éves fiu vagyok...Az elején nem is gondoltam arra hogy akár komojabb dolog is lehet kettőnk közt interneten beszéltem vele...egy erős 9 es csaj a 10-es skálán...Értelmes jólnevelt van humora és belém szeretett (mondta is meg a jelzésekből kitudtam venni) mit tegyek? van értelme egy nálam 3 évvel idősebb lánnyal kapcsolatot kezdeni? Tanácsokat várok:) Köszönöm előre is!
2011. ápr. 23. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Számomra is hihetetlen, ilyen a világon nincs komoLYan.


Ha kölcsönös a szimpátia akkor mégis mit tegyél. Odamész hozzá és megismered, beszélgettek, elhívod randira.

2011. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Előbb figyelj oda nyelvtan órán, majd utána csajozz.Mást nem tudok mondani.Amúgy nem lenne jövője a kapcsolatnak.
2011. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Számomra is elég ironikus az egész. Vagy te agy ennyire érett, vagy a lány van nagyon elkeseredve. Általában egy lány, főleg ha olyan nagyon jól néz ki nem kezd egy nála 3 évvel fiatalabbal ebben a korban. Még a vele egykorúak is gyerekesek, nemhogy egy 15 éves. Ne érts félre nem ellened szól, de elég hitetlen, persze lehetséges. Egy próbát megér. Bár nem hiszem h hosszú távú lesz...
2011. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) utolsónak...én vagyok érett szerintem és minden lány szerint...nem csak külsőre hanem belsőre is (nem nagyképűség) sokat tapasztaltam utaztam...és tudok egyet s mást az életről:) köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 23. 14:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Másodiknak... Mi köze ennek a csajozáshoz?! Bezzeg ha valami 20 éves pipi nyomja neked a sódert plázául csak mosolyogsz vele szembe:) Nem a nyelvtantudásomról kérdeztem tudtom szerint
2011. ápr. 23. 14:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, veszteni valód úgy sincs.


Bár ahogy elnézem nagyon el fogod magad bízni és nagy hévvel fogod ecsetelni másnak a dolgot...


Ne csinálj belőle nagy mert felesleges. Erősen kétlem, hogy hosszú távú lenne ez az úgynevezett kapcsolat...


A csajok meg cikizni fogják a lányt, mégis mit képzel, hogy egy 15 évessel kavar...


Ma már a hölgyek az idősebbeket részesítik előnyben, aki náluk kb 10-20 évvel idősebb.

2011. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: :) igazad van. Még senkinek se beszéltem róla, nem szeretek ilyesmivel felvágni. A lány aztmondta őt nem zavarja a korkülönbség és inkább van egy értelmesebb fiatallal mint egy izomagyú butább fiúval...
2011. ápr. 23. 14:27
 8/12 anonim ***** válasza:

ismerek olyan párt, akik így jártak, fél évig együtt voltak. Vannak ilyen lányok. Kifogtál egyet - örülj:)

legalább nem lesz az a gondod, hogy jajj meddig lehet nála elmenni - valószínűleg jóval tapasztaltabb nálad.

a tetszik neked, miért ne?

2011. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem lehet h én vagyok az a lány? :O mert ugyanez a problémám xd írj egy privát üzit, hátha :D
2011. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiába érett valaki, az életkori sajátosságai még megmaradnak. De ettől még működhet. Ez a 3 év nem olyan nagy szakadék, de azért randizgassatok, élőben is töltsetek el egy kis időt. :) Sok sikert!
2011. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!