Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítség! 4 éves kisfiam...

Segítség! 4 éves kisfiam hihetetlen dolgokat produkál! Mi történt vele?

Figyelt kérdés

4 éves fiam teljesen bedilizett! Mindenféle hülyeséget rajzolgat pl.: levágott fejú ló, aminek kígyó teste van, és hasonló véres, morbid dolgokat. A múltkor egy olyat rajzolt, hogy egy szigeten tömegszex (!!!) van! Sok-sok ember feküdt egymáson, de tisztán látszott az emberek nemi szerve! Még egy hasonló képet rajzolt, azokon viszont melegek és leszbikusok voltak! Nem tudom honnan vette ezeket, mert ilyenekről nem beszélünk, és a TV-t csak felügyelettel nézi!

Aztán van egy kutyánk, sajnos most szegénynek megy a hasa...Kisfiam kiment a kertbe mezítláb, és belelépett a kutyus "szerzeményébe", majd ugrált is rajta egy kicsit...Rákiabáltam, de nem érdekelte, bejött a házba sz*ros lábbal, végigment a szőnyegen, én ordítottam, de meg se hallotta, és gyorsan bebújt az ágyába és belekente! Nem bírtam lefogni!

Tegnap pedig az a szemetesben turkált, és ha nem állítom meg, megeszi a krumpli héját...Illetve amikor répát pucoltam ott volt mellettem, megfogott egy répát, a fütyijéhez tette és elkezdte húzogatni a répát!

Nem tudom honnan vette ezeket a dolgokat! Semmiféle szexuális dolgot nem mutattunk neki. És nem értem miért akarta megenni a héjat...egyáltalán minek turkált a szemetesben??

Ja, és ma ezt mondta nekem:

"Anyuci, Buksi (kutyánk) fosik, és k*rva büdös!"

Honnan vette ezeket a trágár szavakat?? Párommal teljesen kétségbe vagyunk esve.

SEGÍTSENEK!!!!


2009. aug. 28. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezeket a dolgokat pedig valahol láthatta,vagy hallotta.Esetleg barátoknál.Az én fiam is ennyi idős lehetett amikor az animal sexet rajzolgatta.És hát eltelt kis idő mire elmondta,hogy a barátnőméknél látott róla képeket,amikor náluk hagytak 1 napra.Ők pedig nem rakták el az ilyen tartalmú újságot...stb.
2009. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
hagytak=hagytam
2009. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
ez most komoly?
2009. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Gyorsan végiggondolnám, hol is járt mostanában a fiam: napközi, barátok, rokonok bármi. Magától biztos nem csinál ilyet... Akitől tanulta, azzal véletlen sem szabadna többet kettesben legyenek.
2009. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

ugyanmár! :)

ez jó nagy kamu kérdés :)

2009. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
ugye!!jól sejtettem, szerintem is nagyon kamu!
2009. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem kamu kérdés! Nagyon aggódunk a párommal érte, úgyhogy jobb lenne, ha nem írnátok ilyeneket, hanem csak hasznos tanácsokat írnátok! Köszönöm azoknak, akik idáig írtak!
2009. aug. 28. 16:21
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Biztos,hogy valahol látta ezeket.Még akkor szoktak ilyeneket rajzolni,ha megtörtént velük a dolog (zaklatás stb.).De reméljük nem ez van.Én szólnék a védőnéninek,és ő biztosan tud ajánlani valami pszichológust.

2009. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg gondold végig hol volt mostanában a kicsi nélkületek. Biztosan oka van hogy ilyeneket csinál. Gyorsan járj a végére, nehogy nagyobb baja legyen. Orvost is vonj bele dologba, talán ők könnyebben megtudják mi az oka.

Szoritok nektek. irj a fejleményekről lécci, mert ez nagyon fontos dolog.

2009. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy a gyerek latta,mert egy negy evesnek nincsenek ilyesfajta fantaziai es szerintem probald meg a rajzokat vele ertelmezni,hogy mit is jelentenek neki. De a dolgot ne ugy talald soha hogy ezek miatt megszidod vagy rosszul erezze magat,mert akkor nem is fogja neked elmondani,uljetek le kozosen rajzolni es jatek kozben faggasd ki ezekrol ovatosan megkozelitve pl.hogy milyen erdekes ez a rajz,ezt hogy talaltad ki vagy lattad ezt valahol,mert en meg ilyent nem lattam es igy hatha kitudsz szedni valamit belole.Ha nem sikerul fordulj orvoshoz mindenkepp vele,mert ezeket o nem tudja feldolgozni(azert rajzolgatja) es nehogy visszamaradjon valami.
2009. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!