Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörténhetett a csoda 11...

Megtörténhetett a csoda 11 hónap után spontán?

Figyelt kérdés
11 hónapja volt missed ab-om. Azóta ha a fejem tetejére álltam sem maradtam terhes! Viszont tegnap kellett volna megjönnie! A méhszájam fent van alig érem el, és ilyen tejfehér minimális folyásom van! A hőmet nem mérem, viszont azt még nem figyeltem hogy mennyit jáok pisilni! Mit csináljak, félek tesztelni mert már sok csalódás ért! Mit tennétek a helyemben? Azt viszont eszleltem, hogy a melleim minden hónapban iszonyatosan szoktak fájni most pedig nem fáj! Mitől lehet?
2009. máj. 26. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy terhes vagy.Csinálj egy tesztet.Mi 3 évig vártunk a babára,igaz nekünk inszeminációval sikerült,de itt van és gyönyörű.Ne félj a választól mert azon változtatni nem tudsz,és lehet hogy a teszt után te leszel a legboldogabb.Sok szerencsét hozzá.
2009. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Várj még 2-3 napot, és reggel tesztelj!

Nagyon drukkolok!!! Írd majd meg!

egy babára vágyó, missed ab után 4 hónappal...

2009. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Félsz a csalódástól...de nem szeretem már ezt hallani!

Elöbb utóbb,ha nem maradtál terhes,akkor úgyis szembesülnöd kell vele!

Ha meg pozitiv akkor annál jobb!

Ha sokáig áltatod magad és beleéled magad mert mi bíztatunk,akkor még rosszabb nem gondolod?

Tesztelj.

2009. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!