Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sportolhatok rendszeresen a...

Sportolhatok rendszeresen a babatervezés időszaka alatt változatlanul?

Figyelt kérdés

Izomerősítő, alakformáló edzést csinálok minden nap egy órában, néha aerobik (heti 1-2 alkalommal).

Ez lesz az első hónap, amikor a második babán "dolgozunk". Ugye változatlanul csinálhatom az eddigi edzésprogramot, amíg meg nem tudom, hogy terhes vagyok? Azután persze kijelentkeznék és elkezdeném itthon a kismamáknak való tornát.

Vagy a beágyazódás lehetséges napjaiban tartsak inkább szünetet minden hónapban, amíg össze nem jön a baba?


2009. máj. 26. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Persze csináld nyugodtan. A terhesség alatt az extrém sportok nem javasoltak, meg az olyan sportok, amelyeket kizárja a terhesség. Pl.: Tűző napon futás stb. Ezzel az izomerősítő és aerobik edzéssel nincsen baj, de ha gondolod én már most terhestornát javasolok, ugyanúgy megerősíti az izmokat, hát, mell stb., nameg remek időtöltés :) Remélem tudtam segíteni :)
2009. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én minden nap edzőterembe jártam, amikor terhes lettem. 6 hetesen olyan rosszul voltam, hogy el sem bírtam volna menni, még ha akartam volna, akkor sem. Most 18 hetes vagyok, és az orvos engedélyével ismét sportolgatok. Heti 1x terhestorna, 1x uszoda, 1x edzőterem. A teremben félóra futópad (gyaloglás) + 20 perc elipszis. A barátnőm fanatikus sportoló, 28 hetes, minden nap edz a mai napig, sőt, aerobicra is jár. Szerintem a teherbeesést nem befolyásolja. Sok sikert!
2009. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!