Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen problémás esetben mégis...

Ilyen problémás esetben mégis mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy lassan 2 éve próbálkozunk babával, sikertelenül:( Voltam már nagyon sok orvosná, szedtem Clostyt, Merckformint, egyik sem segített:( A legnagyobb baj az, hogy egyáltalán nincs ciklusom, nem jön meg magától. Endokrinológushoz is járok,amit ő adott tabletta, még szedni sem tudtam, oylan rosszul voltam tőle, pedig állítólag az rendezte volna a ciklust. Nem tudom mit csináljak, de így még esélye sincs a babának:( Valaki tud valamiben tanácsot adni?
2012. jan. 16. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A norcolutot szedted már én az orvosomtól azt kaptam hogy rendszerezze a menszimet mert 3 hónapig nem jött meg csak a norcoluttal.
2012. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ha megjön, csak ettől jön meg! De ezt sem lehet szedni állandóan!
2012. jan. 16. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig én azt mondom a Merckformin az egyetlen ami rendezi. Van többféle merckformin, én az XR-t szedem 500 mg-ost, kérj az endokrinológustól más fajta metet. millió van, egyik tuti jó lesz, és mozgás meg diéta ez segít, nekem is segített:)
2012. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inzulin-rezisztenciát néztek már nálad? Sajnos egyre több ismerőstől hallom, hogy ez a baja, és emiatt nem jött össze a baba. Aztán kezelés után igen.:)
2012. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, igen, még a norcolut-ot is sokan szedik ciklus-rendezésre.
2012. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az első vagyok nekem a norcolutot adták a ciklusom rendezésére!
2012. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek itt az egyik válaszolóval, szerintem is inzulinrezisztencia van a háttérben. Annak pedig a kezelése metformin alapú gyógyszer (többféle van) + diéta + sport. Mindenképp csináltass egy 3 pontos inzulin ÉS cukor terhelést, ha még nem volt. Női hormonokat néztek-e már nálad? LH/FSH, porgeszteron, TSH? Egyébként a metformin alapú gyógyszereknél nagyon gyakoriak a mellékhatások az elején, hasmenés, hányinger, hányás, de ezek idővel 2-3 hét múlva elmúlnak, mikor már megszokta a szervezeted. És ami még nagyon fontos, hogy csak fokozatosan szabad felépíteni az adagot!
2012. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Igen, csináltak teljes hormonvizsgálatot, és inzulint is néztek, azzal minden rendben. Megcsináltam a terheléses cukorvizsgálatot is. A dokim szerint igazából nincs semmi eltérés, nincs baj. Annyi van, hogy az LH szint kicsivel eltérőbb a normálisnál.Erre kaptam a Merckformin 850-t de nagyon rossz volt tőle minden. Nem tudtam szedni! Remélem valami más majd segít.
2012. jan. 16. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!