Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt a legelső dolog...

Mikor volt a legelső dolog amikor már sejtettétek hogy baba lesz/van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem volt e valakinek olyan tapasztalata hogy már a nemvárt előtt is érzett valamit ami miatt már akkor tudta hogy baba lesz vagy csak a terhesség kiderült után jött rá hogy az a korai érzés akkor e miatt lehetett.

Tudom azt mondják nem lehet még a nemvárt előtt semmit érezni de azért hát ha van kivétel előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 16. 10:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Én éreztem az ovu után 1 héttel a hasszurkát, elég erősen, hol jobb hol bal oldalon:)erős szédülésem volt, de abból nem sejtettem mert az előző ciklusba is az volt, a hőmet vezettem mutatta hogy magasan van, de még ebből se sejtettem, mert ugye leeshet , viszont őrülten kívántam a savanyú paprikát, két pofára:))))))))))))a mensi előtt 2 nappal feltettem a görbém ide is, meg egy szakértőnek, aki mondta hogy látszik a beágyazódás és hogy trifázisos:)))beültették a bogarat és teszteltem reggel, erős volt:))))))))szóval én megéreztem:)
2012. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Bijanka, és nincs meg ez a görbéd véletlenül?
2012. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Én még nagyon az elején vagyok hogy bármit is lehessen a hőm alapján mondani de ha meg nézed akkor fel teszem a hőmet.az a baj hogy félek bármire is gondolni félek hogy csak be képzelem a dolgokat... :( itt a görbém

[link]

2012. jan. 16. 10:43
 4/32 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is kérdezni akartam az első válaszolótól :)
2012. jan. 16. 10:44
 5/32 anonim ***** válasza:
65%

De megvan őrzöm mint a békét:) Amúgy az összes görbém megvan

[link]

A 31.ciklus napon volt a beágyazódás:)

2012. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
nagyon szép görbe akkor az én görbém alapján itt nem lesz baba :(
2012. jan. 16. 10:52
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
Nincs a görbéddel semmi baj, a ciklus 20. napján volt a peteérés és jókor is voltatok együtt:)Innen már csak fent szabad maradnia a hőnek, eddig szép görbe, ha végig marad fenn, akkor 10 nap múlva tesztelhetsz:)
2012. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%
Még ilyenkor nem lehet megmondani hogy sikeres ciklus-e, a vége felé derül csak ki:)
2012. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

tegnap reggel meg örültem hogy megint fel ment 37.4 re ma meg hogy le eset 2 tizedet kicsit meg ilyedtem :S

de azért még mindíg reménykedem :)

2012. jan. 16. 10:58
 10/32 anonim ***** válasza:
A leesés akkor gond, ha a vonal alá esik, akkor nem sok remény van, de ez még bőven a vonal felett van:)
2012. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!