Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikresek! Mikor derült ki hogy...

Ikresek! Mikor derült ki hogy nem egy baba lesz? Sejtettétek már hamarabb? Ha igen, miből? Mikor teszteltetek pozitívat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nemvárt előtt teszteltem halvány pozitívat, erősebb csak 4-5 nap múlva lett, de akkor sem annyira, mint mikor a lányomat vártam, és a nemvárt napján teszteltem. 6 hetesen voltam uh-n, nagyon korán, még csak 1 petezsákom látszott. 8 hetes múltam a köv. uh-n, akkor derült ki hogy ketten vannak. Nem sejtettük hamarabb, csak azt hogy lehet nem kislány, mert rosszabbúl voltam mint a lányommal. Egyébként nem volt esély rá, nem is gondoltuk hogy ketten vannak, mert nincs a családban sehol iker.

Neked is ikreid lesznek? Vagy szeretnél ikreket?

2010. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nemvárt előtt 4 nappal, a 11. dpo-n teszteltem pozitívat, és a "statisztikára" lennék kíváncsi.
2010. júl. 7. 16:16
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sejtettem, de így utólag már tudnám, hogy azért volt folyamatos és elviselhetetlen hányingerem. A 7. héten már látszott uh-n.
2010. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptattam,és egyszer jött meg a mensim,aztán megint semmi hónapokig.Hirtelen feltűnt,h kerekedik a hasam.(Mint egy grapefruit,kb akkora volt.:))Doki,elküldött UH-ra,ott láttam meg az első aztán a második fejet,amiről először az jutott eszembe,h úristen,két feje van.:DDD(Terveztük,csak mivel nem volt rendesen mensim,nem is sejtettük,h sikerült.:))
2010. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De reméljük, a 2 fejhez 2 test járt!:)
2010. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDD
2010. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,már 4 évesek.:))De sosem fogom elfelejteni azt a hirtelen rémületemet a 2. fej miatt.:DDD Az,h ikrek,eszembe se jutott.:DDD
2010. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A 11. dpo-n teszteltem pozitívat. Két héttel az elmaradt mensi után még csak egy petét látott a doki, majd amikor egy héttel később szívhangra mentem, ketten voltak. :)
2010. júl. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
utolsó! Egypetéjűek?
2010. júl. 10. 23:07
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 9.dpo-n teszteltem két egyforma csíkot. A férjem még poénból mondta is, hogy biztos ikrek lesznek. hahaha mondom neki, nem lehetnek ikrek. :D Tüneteim nem voltak egyébként, nem is éreztem, hogy terhes vagyok, viszont teszt függő voltam, ezért teszteltem ilyen korán. 7hetesen voltam először, már látszódott mindkét babám, szívhangjuk is volt. Vissza rendelt 10 nap múlva, akkor már szép nagyok voltak, örültem nekik nagyon. A 12heti genetikai uh-n már csak egy babának volt szívjhangja. :( De láttam mellette a 10hetes kis angyalkámat is. Ettől függetlenül gyönyörű terhességem volt....
2010. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!