Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs baba, akkor megjön a...

Ha nincs baba, akkor megjön a vérzés Duphaston ellenére is? Ma 14. napja, hogy szedem, de pecsételő vérzés jelentkezett nálam.

Figyelt kérdés

Vagy abbahagyást követően hanyadik napon várható rendes menstruáció?

Köszi a válaszokat!


2012. jan. 14. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg addig nem jön meg, míg szeded. Ha abbahagyod, pár nap múlva megjön.
2012. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, én is szedtem duphastont a 14.naptól a 28. napig. És a 28. napon mindig volt egy kis barnázásom. A nőgyógyásszal úgy beszéltük meg, hogy tesztelek egyet, és ha negatív, akkor még 7 napig szedem a duphastont. A barnázás ebben a 7 napban alább hagyott, majd ismét jelentkezett nálam.

Megbeszéltük az orvossal, hogy ha 1 hét után is negatív a teszt, akkor abbahagyom a gyógyszert. Ilyenkor másnap meg is jött rendes piros színű vérzéssel.

Remélem tudtam segíteni.

16 hetes km

2012. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 14. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!