Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6mm nyálkahártya már jó a...

6mm nyálkahártya már jó a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is annyi...az nem tul vastag am. De megkerdeztem a dokimat a meddosegi centrumban es o azt mondta azzal is teherbe lehet esni!
2009. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos forrásból:


"Minden tüsző egy petesejtet kell tartalmazzon, mely akkor tekinthető ovulációra alkalmasnak, amikor a tüsző átmérője eléri a minimum 17 mm-t. A méhnyálkahártya (endometrium) megvastagodása is jelzi, hogy a szervezet felkészült az embrió befogadására. Az endometrium vastagsága az ovuláció időpontjában min. 8 mm kell legyen."

2009. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból 3 lányt ismerek akiknek peteéréskor 6 mm-s mnyh-juk volt és babások lettek. Állítólag - és ez nekem is új info volt - a rétegek számítanak, mert az mnyh is réteges. Szóval simán teherbe lehet esni 6 mm-rel is.
2009. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 mm volt és nem sikerült.
2009. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 6.5mm volt és nem sikerült.
2009. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előző hónapban 8mm-es volt 2tüszővel(23+24mm)mégsem sikerült!Most 7mm és méhpempő kapszulát szedek vastagítani!Ha akar,be tud ágyazódni a 6mm-be is ha meg nem akkor lehet akár 9mm is akkor sem fog számítani!Ne görcsölj ilyeneken mert az nem segít!Próbálj utána nézni mivel tudsz mindent legideálisabbá tenni az segít legtöbbet!Sok sikert és mielőbbi babaáldást kívánok neked és akik még ilyen helyzetben vannak beleértve engem is!
2009. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!