Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljam meg a tesztet...

Mikor csináljam meg a tesztet szerintetek? Vagy van értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy 2 napig volt vérzésem aztán a ciklus 11.napján kezdődött az egész: nagyon halvány barnás folydogálás napközben néha-néha, mellviszketés, és 36.8 36.9 a hőm is. Ennek már 5. napja. Mi a véleményetek? Annyit csalódtam már, és mindemellett 3 hónapja kiderült hogy lusta a pajzsmirigyem azóta L-Thyroxin-t szedek és szépen elértem 5,9-ről a 2,01-es értéket és 28-30 napos ciklust "állított be". Érdemes tesztet vennem, vagy inkább várjak még egy kicsit?? Vagy ki volt még így??
2012. jan. 18. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok, hogy a hormon tartalmú gyógyszerek bekavarhatnak a ciklusba. Akár felelős lehet a rövid vérzésért, és minden "furcsaságért".

Nem tudom, tesztelnék-e, és ha igen, mikor.

Lehető leghamarabbi babásodást kívánok Neked!

2012. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak maszatoló vérzésed volt és nem láttad leválni a nyálkahártyát akkor tesztelj ma:) én is szedtem pajzsmirigy alulműködésre gyógyszert hét évig, egyszer sem jött meg másként a mensim mint szokott szóval tesztelj egyet!!!Én is terhes lettem pajzsmirigy gonddal de még a prolaktinom is magas volt és még is, első gyerekkel is így lettem terhes és most a másodikkal is..mind két alkalommal egy csepp maszat volt a papíron mensi előtti napokban, majd jött a pozi teszt, igaz én nem véreztem maszatolgatva sem.32.heteske
2012. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nemvárt napján tesztelj egyet,vagy másnap,ha nem jött meg,az már biztosabb,mint most!
2012. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék. Ha a baba miatt volt a menstruációd olyan kevés, akkor már ki kell mutatnia a tesztnek is. Persze az is előfordulhat, amit az első válaszoló írt, hogy a hormongyógyszer zavart be, de szerintem egy tesztet megér a dolog, legalább elűzi a bizonytalanságot. Majd írj, ha lesz eredmény.
2012. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából, volt vérzés mert darabos volt, szóval azt nem tudom, hogy az mi miatt volt, de a 11.cn óta mindennap van egy pici időnkénti halványbarna folyásom (mit mikor megjön olyan érzés) és viszket a mellem........lehet tesztelek reggel, csak már nagyon félek........
2012. jan. 18. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj,ha pozitív,örülhetsz,ha pedig negatív,akkor se keseredj el! Jön a baba,ha jönni akar! :) Mi is az elsőn dolgozunk,bár még csak egy hónapja! :) Majd írj,mi lett a teszt eredménye reggel! ;)
2012. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha darabos vérzésed volt, akkor elég kizárt, hogy terhes legyél.
2012. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beágyazódáskor nekem is volt barnázásom 3 napig.

12hkm

2012. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!