Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljam meg a tesztet?

Mikor csináljam meg a tesztet?

Figyelt kérdés

Jövőhéten szeretném de hét elején, vagy végén?

November 15.-én volt meg utoljára. Együttlét 7-12-13-15, és tegnap. Most van peteérésem de tegnap tudunk együtt lenni, ma már nem tudunk, és holnap sem. Két napja a peteérés miatt fájtak a melleim, tegnap éjjel a mellemben a bimbó körül szűródást éreztem. Nagyon furcsa volt, és első ilyen amit tapasztaltam. Reggeli hőm 37,2 volt.

15-16.-ára nem várnám. Segitenétek abban, hogy azt tudom hogy aktus után 12 nappal elvileg már mutatna valamit a teszt. De honnan tudjam hogy ezt a 10 napot mikortól számoljam? Melyik együttléttől? Szerintetek?

Néha szúrkálást, és nyomást érzek alul a hasamban.


2010. dec. 3. 11:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a végén, 15-e körül.
2010. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Ha most van peteérésed, előtte és utána két nappal is megtörténhet a megtermékenyülés. Viszont kettő hét kell, mire a megtermékenyült petresejt eljut a méhedig és beágyazódi.

A beágyazódástól számít terhességnek, és csak akkor tudja kimutatni a teszt is, mert akkor kezd el termelni HCG hormont a szervezet.

Addig felesleges tesztelned.


De természetesen drukkolok, hogy sikerüljön :)


Ha normálisak a ciklusaid, akkor aznap tesztelj, amikor a következő alkalommal meg kéne jönnie a menstruációdnak-de az elmarad

2010. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
15.-e után tesztelj.
2010. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
köszi szépen. 28 naposak a ciklusaim, és a mensim 2-3 napig szokott meglenni. Normális ilyen hamar mell enyhe fájdalom mensi előtt kb 13-14 nappal? Mert eddig azt vettem észre hogy mensi előtt egy héttel fáj. d emost hamarnak érzem ezt..:S Lehet ovu miatt. köszi hogy drukkolsz :D
2010. dec. 3. 11:53
 5/33 anonim ***** válasza:

Szia!


A második válaszoló vagyok.


Én is rövid ideig menstruálok /3-4 nap/, így nekünk ELVILEG előbb is kimutatja a teszt, mint a nemvárt napon.


Lehet tényleg ovulációs fájdalom is.

Ha belegondolsz, a megtermékenyült petesejt kb egy hétig csak úszkál, mielőtt megtapad. Így amiatt semmit nem érezhetsz. Az, hogy utána miket fogsz érezni, más kérdés :)


Nem lehet, hogy megfáztál, és azért szurkálódik?

Vagy nagyon szeretnéd és már beképzeled / ezt jó értelembe írom ám :) Én most vasárnap tesztelek, a második babánkat "várjuk". Néha én is úgy érzem, mintha már rúgna :D


Szóval csak nyugi és addig is szedj terhesvitamint /az Elevitet ajánlom, utána áttérhetsz másra. De az első időben az a legjobb!

2010. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem fáztam fel, voltam orvosnál de nincs felfázás. Nem képzelem be, nem is gondolok ugy rá, el terelem a figyelmem, és sikerül is :) Ezt a szúrkát csak néha de nagyon néha érzem. Mi nem akarattal voltunk együtt a baba miatt, csak igy alakul most. Nem tudom miért de amig nem voltam a peteérés időszakában, addig vigyáztunk, mensi után a 12. 13. 15. napokon viszont tudat nélkül oda mentek a katonák. Nagyon kiváncsi vagyok már hogy vajon mi lesz. Szoritok majd irj :):):)
2010. dec. 3. 13:16
 7/33 A kérdező kommentje:
Jah, és most is van ovum, és tegnap is együtt voltunk, de nem akarattal. Furcsa :) Talán igy a legjobb baba ügyben együtt lenni :D Mondjuk mi ezt meg is beszéltük, hogy nem fogunk tudatosan rá készülni. És lehet hogy ez a "véletlen" fog nekünk örömet okozni :)
2010. dec. 3. 13:19
 8/33 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu-n nem regisztráltál? Az elég jó kis oldal. Ott beírod, hogy mikor menstruáltál és előre lebontja Neked hónapokra, hogy legközelebb mikor jön meg, mikor lesz ovulációd /és beállíthatod, hogy írjon e-mailt előtte ;)

Én szeretem, mert feledékeny vagyok és ez tényleg pontos!


Ahogy számolom ovulációs ciklusodat telibe kaptátok :)

Amúgy terveztétek a babát? Első lenne? Mennyi idős vagy? :)



Köszi, hogy drukkolsz, már tuti nem fogok tudni aludni vasárnapig, annyira izgulok :D

2010. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
aranyos vagy:) d eregizve vagyok az oldalon onnan tudom hogy most ovum van, ezért is ovltunk együtt tegnap ugy hogy nem szakitottuk meg. De ez is véletlen történt. De olyan érdekes, mindig akkor ment oda a párom amikor termékeny voltam:D Első baba, én 24 párom 23 éves. Ő dolgozik én munkanélküli vagyok sajnos.
2010. dec. 3. 13:25
 10/33 A kérdező kommentje:
Mindketten nagyon szeretnék már a kis picurt, csak várni akartunk vele jövőre lett volna a próbálkozás. De még igy is az van eszembe hogy kitudja hanyadik hónapban fog sikerülni, igy lehet hogy nem is baj ha most elkezdtük. Együtt lakunk, minden megvan ami egy babának kell. Hálistennek babakocsi, kiságy, kis ruhákat öröklöm ami főleg a babakocsi vadi uj mert nem lett kihasználva. Ezt mind nővéremtől kapom. És te mennyi idős vagy? Kitartás már nem sok van neked hátra. Jaj nagyin izgatott vagyok hogy neked mi lesz:)
2010. dec. 3. 13:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!