Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy mindenki gyereke...

Létezik, hogy mindenki gyereket vár körülöttem csak én nem?

Figyelt kérdés
Már van 1 másfél éves kisfiam és már egy pár hónapja újra próbálkozunk.Azóta lassan már minden ismerősöm vagy szülni fog vagy most esett teherbe,még a sparban a pénztáros nő is.Kész vagyok.Más is érez néha így?
2012. jan. 18. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

naná:))

kisfiam 15 hónapos, már nagyon szeretnék tesót, de még várnunk kell picit.

Mindenki, de az ismeretlen nő is az utcán terhes, ráadásul ott sétál mellette a nagyobbik gyereke...én is mindig észreveszem azokat, akik áldott állapotban vannak, talán azért,mert már én is nagyon vágyom rá...hát ez van...

2012. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen.másfél éves a kislányom és 6.hónapja nem jön a kis tesó,pedig ő első hónapban sikerült:((

körülöttem mindenki babát vár és néha nagyon rosszul viselem ezt...

de boldog vagyok,ha a gyermekemre nézek,aztán egyből jobb kedvem lesz:)

2012. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg ugyanannyian várnak körülötted gyereket, mint amikor te is épp várandós voltál, vagy amikor egyáltalán nem érdekelt a dolog. Csak most az agyad és az érzelmeid ki vannak "hegyezve" a helyzetre.

Ha most nem babára vágynál, hanem -mondjuk - mínusz 20 kilós testsúlyra, akkor úgy éreznéd, hogy csak szilfidkarcsú nők jönnek veled szemben az utcán. Az emberi természet már csak ilyen. Elmúlik, ahogy megfogan majd a kistesó.:-)))

2012. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi első babára "gyúrunk" már fél éve, az összes falubeli lány aki egy idős velem (+- 3-5év) terhes vagy most szül. Nekem is nagyon rossz érzés, főleg, hogy folyamatosan kapom a kérdéseket, hogy és nálunk mikor lesz már, meg miért nem akarunk még babát stb... Erre meg mindig csak annyit mondok: Majd annak is eljön az ideje. Kellemetlen és lelkileg megvisel, de bízom benne, hogy hamarosan nekünk is összejön.
2012. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

Most derült ki egy anyukáról, akinek 3 hónappal idősebb a fia mint az enyém, hogy már 16 hetes terhes....

Örülök neki nagyon, de én is úgy szeretnék megint babát....

2012. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

09:09 nem csodálom, hogy lelkileg megviselnek a "jószándékú" érdeklődők. Ezt a kérdést ugyanis, ilyen formában nekiszegezni bárkinek -függetlenül attól, hogy akar-e gyereket, vagy sem - hallatlanul tapintatlan dolog. Kb ugyanolyan, mintha bárki arról faggatna, hogy elég gyakran el-e házaséletet az ember lánya a párjával.

Már elnézést az off-ért...:-))

2012. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4,5 éve próbálok teherbe esni, és másfél éve vagyunk házasok. A sógornőm ez idő alatt már a második babával terhes. El sem tudom mondani milyen érzések kavarognak bennem.Emellett az összes barátnőm, volt oszt.társak mind babáznak már. És a rokonok, ismerősök is azzal nyaggatnak mikor lesz nekünk is.Azt hiszik ez olyan könnyű.

Tudom Te is mit érezhetsz, de ilyenkor nézz magad mellé és örülj ,hogy legalább egy már van!:) Bármit megtennék ha legalább csak egyszer lenne pozitiv a teszt!

2012. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van,ki van élezve erre a figyelmem.A kisfiunk kb 7 hónap alatt jött össze,most kb fél éve nem védekezünk,de eddig az foglalkoztatott,hogy elérjem a terhesség előtti súlyomat,hogy ha újra terhes leszek,ne legyek a végére túl sok kiló.Ez most végre sikerült,uh hivatalosan mostantól kezdődik a próbálkozás.Eddig is szerettem volna,meg úgy gondoltam,hogy ha összejönne nem érdekelne,hogy plusz 5kg-val kezdem a terhességet,de azért így jobb.Mindenkinek hajrá.
2012. jan. 19. 20:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 20:02-es.Ilyenkor nagyon el tudok szomorodni,ha ilyet olvasok,mint amit most leírtál.Hálát adok az égnek,hogy van egy egészséges kis angyalkám,akiért az egész életemet gondolkodás nélkül feláldoznám.Tiszta szívemből kívánom Nektek,hogy a Jó Isten megajándékozzon benneteket egy babával.Sok erőt és kitartást kívánok.
2012. jan. 19. 20:12
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok! Köszönöm szépen, jól esnek a biztató, együtt érző szavak!Remélem Neked is összejön az újabb gyermekáldás :) Sok sikert
2012. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!