Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körülöttem mindenki szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülöttem mindenki szerelmes, én viszont valamiért képtelennek érzem rá magamat. Már el is felejtettem milyen. Lehet, hogy nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer voltam szerelmes 12évesen, másfél évig. Nagyot csalódtam, nagyon sokat szenvedtem, kínlódtam. Azóta semmi hasonlót nem éreztem. Mindenki szerelmes körülöttem, én viszont képtelennek érzem rá magamat. Miért van ez? Habár még nem szeretnék barátot(nyilván ezt is azért, mert nem vagyok szerelmes) már nagyon hiányzik az az érzés. Ki volt már így? Ez probléma?
2011. szept. 18. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak tizenkét éves vagy? Azért ez durva, hogy ennyi idős gyerekek (mert bocsi, de azok vagytok még), ezen agyalnak... Élj le még vagy húsz évet, aztán ha akkor is egyedülálló vagy és körülötted mindenki házas vagy párkapcsolatban él, akkor harminc körül majd ráérsz ezen vacillálni (mint ahogy most én).

Tizenkét évesen még inkább játssz.

2011. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt. 15 vagyok. : )
2011. szept. 18. 19:13
 3/3 anonim válasza:
szerintem még így is fiatalka vagy ha nem akarsz pasit minek akarsz szerelmesnek lenni?? úgy nem sok az értelme.
2011. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!