Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez beágyazódási vérzés?

Lehet ez beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Szeptemberben hagytam abba a gyógyszert, az első hónapokban görcsösen hőmérőztem és tesztelgettem, na ezt a múlt hónapban abbahagytam. A ciklusaim mire beálltak így alakultak 24-25 nap. Most elkezdtem edzeni kb. 2 hete és hát gondolom megviseli a testemet, mivel ezelőtt nem mozogtam és elég sok túlsúlyt kell cipelnem.


Tegnap este és ma pecsételő vérzésem volt, nagyon kevés, barnás-rózsaszínes! Tegnap volt a 19. ciklusnapom. Nagyon reménykedek, hogy beágyazódás, vagy szerintetek lehet az is, hogy csak egyszerűen megvisel az edzés??


Annyit még hozzátennék, hogy régebben (még 25kg-val ezelőtt) jártam edzeni és sohase befolyásolta a menzeszemet, és ilyen pecsételőm se volt még életem során!! (vagy megvan, vagy nincs...:) )


Szerintetek holnap csinálhatok egy ovutesztet jóstesztként reggeli vizeletből? Terhességi tesztet még nem merek!



Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 20. 15:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek sose volt még velem ilyen és nem merek bizakodni....
2012. jan. 20. 22:09
 2/24 anonim ***** válasza:
szia, végül is lehet beágyazódás, de a teszt az ami biztos választ ad a kérdésre, én nem jóstesztelnék mert már sok olyat olvastam itt aki csinálta és nem jó eredményt mutatott, hogy pozitív lett a jósteszt a terheségi meg negatív. várj még 1-2 napot és csinálj egy terhességi tesztet, ha 24-25 napos a ciklusod már lassan ki kell hogy mutassa a teszt. pl nekem 28 napos ciklusaim vannak, és nekem nemvárt előtt már 4 nappal kimutatta a teszt és nem reggeli vizeletből. majd írj mi volt. drukkolok!! :)
2012. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szia koszonom a valaszod, ma reggel csinaltam tesztet de negativ lett, a gond az hogy vagy a 11. vagy a 6. dpo-n vagyok es hat nem mindegy. Kedden megyek nogyogyaszhoz majd o megmondja miert pecsetelek! De en nagyon bizakodok mert most nagyon mas erzesem van! Jah es holnap kene hogy megjojjon hat meglatjuk!
2012. jan. 21. 14:13
 4/24 anonim ***** válasza:
jósteszt volt vagy terhességi??
2012. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
terhessegi
2012. jan. 21. 15:27
 6/24 anonim ***** válasza:
és biztos hogy holnap kell megjönnie? egyébként nekem is nagyon összevissza volt meg miután abbahagytam a gyógyszert, első hónapban megjött rendesen, aztán is csak előtte pár nappal már vérezgettem, aztán 1 héttel hamarabb vérezgettem, a 4. hónapban is 1 héttel előtte, azt hittem megint az lesz mint múlt hónapban, csak 3 nap után elmúlt és kiderült hogy terhes vagyok. voltam én is dokinál a pecsételések miatt, azt mondta hogy gyógyszer után vissza kell állnia a szervezetnek, pár hónap kell neki. lehet nálad is ezért van.
2012. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Holnap vagy holnapután kéne megjönnie, már 4-5 ciklus óta kb. 25 napra jött meg, amúgy én is gondoltam rá hogy csak a szervezetem játszik velem és hamarabb jött meg, de most 3. napja tart a pecsételő és ez tényleg csak pecsételő, közel sem olyan bő mint a vérzés szokott lenni. Na mindenesetre kedden ki fog derülni, hogy valami elkezdődött vagy csak a testem játszik. Amúgy mára annyira felpuffadtam hogy az valami veszedelmes, nagyon fáj miatta a hasam, meg olyan érzés már az elejétől mintha meg akarna jönni, de aztán mégse...
2012. jan. 21. 16:23
 8/24 anonim ***** válasza:
nekem is volt, hogy fel voltam puffadva, de aztán nem lett terhesség a vége, erre nem szabad alapozni. nincs más jel esetleg? nekem pl elég látványosan elkezdett nőni a mellem, nem úgy mint amikor menses előtt voltam, és nagyon fájnak azóta is.
2012. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Na hat ez a mellfajas is erdekes mert eddig kb egy hettel a mensi elott el kezdett fajni es duplajara dagadt most meg meg semmi......
2012. jan. 21. 17:07
 10/24 anonim ***** válasza:
hmmm ez tényleg fura. na majd a doki megmondja mizu, nincs több ötletem :( majd írd meg mindenképpen mi volt.
2012. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!