Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közöttetek olyan akinek...

Van közöttetek olyan akinek volt terhessége során vérzése ( esetleg darabos vérzése ), és nagyon hasonlított a menstruációs vérzésre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a 12. héttől elég gyakran. Ma már négy éves és makk egészséges:))
2012. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18. héttől véreztem mondhatni rendszeresen.


-méhlepényleválás

-haematoma

-hüvelyseb

-szülés megindulása (elsőnél visszatartás, másodiknál megszületett a fiam, egészségesen)


ezek miatt volt, de sokszor, meg sem tudom mondani hányszor rohantunk a kórházba...


gondolom azért ide írod mert még csak most próbálkoztok.

ha nagyon mensiszerű és darabos akkor menj be a kórházba, nehogy nagy baj legyen :(

2012. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok ! Köszi a válaszokat ! Az igazság az, hogy azért tettem fel a kérdést, mert 3 nappal előbb jött meg a mensim, de nem úgy ahogy szokott. Eddig még nem volt rá példa hogy előbb jöjjön meg, inkább 1-2 napot késett, vagy teljesen pontosan 31 napra jött meg. (Soha nem szedtem gyógyszert .) Rózsaszínes-vizes folyással indult meg a mensim, pedig soha nem így szokott, aztán első nap nem is indult meg rendesen, csak második napra, de akkor már darabos volt, és hol élénk piros hol barnás színű volt. Semmi hasgörcsölés ( ami első nap azért szokott lenni ), viszont első és második nap eszméletlen derékfájás. És hatalmas fáradtság, amit nem tudok mire vélni, mert ilyen problémám sem szokott lenni. Tudom, lehet semmi köze a mensimhez, de mégis olyan furi érzésem van. De az is lehet csak bebeszélem magamnak. Ovuláció idején is együtt voltunk a párommal, de így hogy megjött, főleg hogy előbb, biztos nem vagyok terhes. Csak kiváncsi vagyok hogy mégis másnak milyen tapasztalatai vannak ilyen téren.
2012. jan. 21. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jelent semmit! Pusztán most hamarabb jött meg!
2012. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos időnként engem is "megviccel" a ciklusom, meg a vérzés milyensége. Ha netán mégis terhes lennél, azt teszt kimutatja. Ha biztos akarsz lenni, akkor csinálj egyet. Tudom, butaság, de nekem is volt, hogy annyira furcsának éreztem a mensimet, hogy annak ellenére, hogy megjött, csináltam tesztet. Persze negatív lett, de legalább megnyugodtam:)
2012. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!