Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok Miskolcon, megbízh...

Ajánlanátok Miskolcon, megbízható, nem nagyképű orvost? Olyas valakit akinek ha buta kérdést is teszek fel türelmesen válaszol és nem néz le!

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Dr. Sándor Zsolt
2009. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Vrastyák Péter. A Bató.ház 2. emeletén van a magánrendelése szerdánként 3-tól, egyébként pedig a megyeiben rendel.
2009. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dr. Kiss Lajos, Vasútegészségügyi Kht.

Van magánrendelése is, de szerintem elég a szakrendelése is. Így is egy türelmes, precíz doktor. Én csak jót tudok Róla és a rendelőről is mondani. Higiénia van, én még egyszer se várakoztam, pont a megadott időpontban behívtak. Ja és szerintem az sem utolsó és hanyagolható, hogy én csak rákszűrésre mentem, és ennek ellenére mindeféle különböző ok nélkül ultrahangozás is volt.

Ez nekem azért meglepő, mert az elmúlt években magánrendelésre jártam egy másik orvoshoz, és ott még ultrahang se volt, és még fizettem is érte :-)

2009. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. Sólyomvári Mária
2009. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!