Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Punkció előtt mennyire termész...

Stella1 kérdése:

Punkció előtt mennyire természetes a folyás has szurkálás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

mi az a punkció?

bocsi ha buta kérdés.

2012. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Természetes. :-) Feszítik a tüszők rendesen. :-)

Én az utolsó pár napban már inkább csak heverésztem, mert még ülni is kényelmetlen volt.

2012. jan. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A VÁLASZT KÖSZÖNÖM NEKEM EDDIG 4 LESZÍVÁS VOLT ÉS ILYEN NEM VOLT EZÉRT IDEGES VOLTAM!

Amúgy mennyire árt a mozgás ilyenkor?

Punkció=petesejt leszívás (buta kérdés nincs)

2012. jan. 22. 13:23
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy fizikai behatásra nem tudnak idő előtt megrepedni a tüszők, uh elvileg nem árt a mozgás, de én kényelmetlenül éreztem magam, ha mozognom kellett, így inkább választottam olyan testhelyzetet és ruhákat, amik kényelmesek voltak. Az a biztos, ha békén hagyjuk a tüszőket szerintem. Elég drága a hormonturbó, én nem kockáztatnék egy kis kényelmetlenség miatt. Ahogy elnéztem a többieket, ők is mindenféle érdekes formátumot vettek fel a leszívás előtt. :-)

Lehet, hogy eddig azért nem feszült neked, mert kevesebb tüsződ érett? 7-nél nekem is alig feszült, a 10 fölötti darabszámnál alig fértem el a ruhámban, akkora volt a hasam, mint egy 6 hónapos terhesnek. :-)

2012. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jan. 26. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!