Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar nem biro idegileg annyira...

Mar nem biro idegileg annyira idegesit a ferjemell tobbszor is probalkoztunk de meg nem jott ossze visszont most kesik a mesem 5 napja nagyon fajnak a melleim de a teszt csak negativ? Valaki jart meg igy?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
számtalanszor jártunk így, mióta próbálkoztok?
2012. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat 2honapja de szamomra ez is sok ido,sajnos aki nagyon szeretne nagyon rosszul jon ossze,es aki nem szeretne annak osze jon
2012. jan. 22. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
2 hónapja???? Az semmi, majd ha 2 évig nem jön össze, akkor idegeskedhetsz. Én 4,5 évet vártam rá.
2012. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után miért görcsölsz ennyire rá? 2 hónap az semmi. Én 6.5 évet vártam rá, és szerintem nyugisabb voltam, mint te most 2 hónap után.
2012. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hat az tenyleg sok ido,h miert gorcsolok ennyire?hat oszzinten remenykedtem abba h max 1-2honap es mar itt van de sajna meg nem
2012. jan. 22. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj... 2 hónap.BArátnőmnek megmondták 20évesen hogy nem lehet gyereke!Keresztanymnak szintén...NA akkor ő mit szóljon? Az én ruháim ellettek téve a Kerimnek hátha fejlődik annyit a technika 20év alatt hogy meg tdják műteni. De nem. Neki soha nem lehet gyereke!!!S nekem hamarabb lett gyerekem és ezért nem találkozunk csak keveset,mert tdom neki fáj hogy nekem itt van ez a két éves kislány!!! 26L
2012. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi 10 honapja próbálkozunk de sajnos nem jön össze. mára várom a menszimet vagyis nem várom. ma kellene megjönnie de remélem nem fog már nem görcsölök rajt mert vannak akik több 10 éveket várnaka babára és ha görcsölsz raj akkor annál rosszabb
2012. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi okod a türelmetlenségre. Ha mindketten egészségesek vagytok, hidd el, jönni fog majd a baba.

Mi már sajnos 8 éve "meddő" házasságban élünk, így tudom, mit érzel...

Csak ne stresszeld magad! :)

2012. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ok.koszonom a tanacsokat
2012. jan. 23. 16:28
 10/10 A kérdező kommentje:
NAGYON BOLDOG VAGYOK MERT KESSETT A MESZEM CSINALTAM EGY TESZTET ES POZITIV LETT ANYIRA ORULOK
2012. febr. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!