Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-em van, Proverát szedtem,...

PCOS-em van, Proverát szedtem, h. legyen menzeszem (04.25. ), majd 5*2 Clistit szedtem. A 05.22-i kontrollon azt mondták, h. terhes vagyok (uh. Kép), de semmilyen tünet nem utal erre és a tesztek is sorra negatívak. Akkor most vajon mi az igazság? M.

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én azt mondom az uh. a biztos. Főleg ha van képed, hogy ott a baba. :)) Gratula!
2009. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A ciklusod hányadik napján tartassz?

Az Uh nem "láthatja" hamarabb a babát mint a tesztek...

Akkor azt is megmondták ,h milyen idős terhes vagy...ugye?

2009. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a 34 napom...a terhességet az utolsó mesi első napjától mérik. De a doki azt mondta, hoyg azért menjek, és csináljak egy tesztet. Na azóta kb az 5. teszten vagyok túl és mind negatív.
2009. máj. 28. 14:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, nem úgy van, hogy a teszt előbb kellene, hogy kimutassa, mint az uh? Nem tudom ezt sem biztosan.
2009. máj. 28. 14:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen a teszt kell hamarabb kimutassa.

Az Uh csak az 5.hét után.

Az valami egyéb,nem baba.34.nap Uh-n még semmi se látszik.Mármint a terhességből.Max a vastagabb méhnyálkahártya,de az lehet a kezeléstől is.

2009. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ettől félek én is, de akkor meg mi volt az a lukacska, amit láttam az ultrahangon?????
2009. máj. 28. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt a dokidnak kellene tudnia.

Menj el másik dokihoz Uh-ra.

Jó minőségű Uh-ra.Hozzáértő orvoshoz.

Egy sötétebb foltot láttál az Uh-n?

2009. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát a dokim hozzáértő- az uh berendezésben már kevésbé bízom. Sajnos most mentem volna kontrollra, de a dokinéni lebetegedett.

Az uh-n emlékeim szerint egy világosabb lukacskát láttam, mellette egy pici folttal (a doki azt mondta, hogy az lehet a megtapadás nyoma...)

2009. máj. 28. 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Az terhességeim az első Uh-n ami 6 hetesen volt,egy sötét foltnak látszódtak-semmiféle lyuk- és ennek a fekete foltnak egyik felén volt a világos árnyalatú embrió.

Színesben,pedig látszódt a piros-kékkel ábrázolt vérkeringés.pirossal egy kis pötty ami a szive volt és pulzált vagyis dobogott.

Ezt lehet látni Uh-n.

2009. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Időközben eldőlt- nincs baba :((((

2009. jún. 2. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!