Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivan már? Se menstruáció, se...

Mivan már? Se menstruáció, se pozitív teszt. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

Hétfőre nem vártam, nem is jött, se tegnap, se ma. Viszont ma kicsit görcsölget a hasam, de semmi még mindig.

Ma csináltam először tesztet reggel de negatív lett.

Lehet, hogy pár nap múlva pozit tesztelek? Olyan türelmetlen vagyok, bíztam benne, hogy amint túl leszek a nemvárt napon máris pozit tesztelek, de sajnos nem.


2011. szept. 14. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot,nekem egy hét késés után kimutatta.De vehetsz egy érzékenyebb tesztet is,ami akár már most is kimutathatja.Nekem mindjárt megjön érzésem volt,de nem jött.szóval türelem,lehet ott még baba.
2011. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát vaterán vettem 10-es tesztet, annak már mutatnia kéne nem?
2011. szept. 14. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem,van annál érzékenyebb is.Esetleg csináltas vérből tesztet,ha korán odamész talán délután ,de legkésöbb másnap lesz eredmény.
2011. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia vagyunk már egy páran így itt:) ugyanez a helyzet..én 25-össel testeltem az én kérdésemre azt válaszolták hogy lehet baba még...:) reméljük így lesz..
2011. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szurkolok, hogy pozit tesztelj! És köszönöm a válaszokat. Idegörlő ez a várakozás már!
2011. szept. 14. 15:24
 6/13 anonim ***** válasza:
szia én is neked:9 mikor tesztelsz legközelebb?
2011. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam, hogy azért holnap reggel is megpróbálom, bár lehet hogy semmi értelme. Lehet, hogy legközelebb csak péntek reggel fogok.
2011. szept. 14. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:
igen én is ezen gondolkodtam a holnap jót tenne az idegrendszeremnek is:) ebbe belelehet őrülni:9
2011. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ela vagyok az előző válaszoló tesztelünk együtt akkor holnap is? meg mindennap van kedved?:) hátha lesz pozink...
2011. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Én addig fogok tesztelni amíg pozit nem mutat... :D Sajnos ma reggel is negatív lett két különböző tesztem is és még mindig nem jött meg, úgyhogy nem értem, hogy most mivan... Te teszteltél ma?

2011. szept. 15. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!