Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekt, de a teszt...

Babaprojekt, de a teszt negatív. Azért mégis reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie. Ma egy pár órája csináltam tesztet és határozott negatív lett. Semmi jelét nem érzem, hogy meg akarna jönni. Csak a melleim fájnak nagyon és a hasam már egy jó két hete keményen megvan feszülve és fel van puffadva. Szerintetek így is lehet baba, hogy a teszt negatív?
2012. jan. 23. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Ha az esedékes menstruációt megelőzően tesztelsz, akkor mindenképp reggel tesztelj! Amíg nem jön meg, addig van esély, persze.

2 naponta tesztelj.

2012. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ez még simán lehet baba.Szorítok:)
2012. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szió, stresszelni és nekifeszülni a témáknak nem érdemes, mert akkor nehezebben fogsz teherbe esni.

Szerintem is reggel tesztelj első vizeltből érdemes.

Nem árt amúgy, ha tartsz otthon néhány db terhességi tesztet, pl. én romedet használtam anno.

2012. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2012. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött sajnos...
2012. jan. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!