Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindegyik vetéléssel csökken...

Mindegyik vetéléssel csökken az esély a teherbeesésre? Ez igaz? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most olvastam ezt valahol. Már van gyerekem fél éve spontán elvetéltem, aztán ahogy letelt a "türelmi" idő azonnal teherbe estem, aztán most sajnos megint elhalt a terhességem. Most ezt olvasva kicsit megijedtem, hogy csökkennek az esélyeim a teherbeesésre, holott eddig elsőre összejött a teherbeesés.
2012. jan. 24. 17:03
1 2
 1/18 eszo ***** válasza:

szia!

háát én nagyon remélem, hogy ez nem igaz!!!!!!!

nekem másfél éve volt egy vetélésem igaz még csak 5-6 hét között..de mondjuk azóta még nem jött össze a baba ( talán most!! )

de nekem anno pont hogy azt mondták, hogy a műtét után könnyebb lesz újra teherbe esni..na nálam az nem jött be..

nálad meg úgy néz ki a teherbeesés könnyen megvan..csak éppen megtartással vannak bajok..nem írtak fel vmi magzatvédő hormonokat?! ( pl utrogestan??)

2012. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az első vetélésemnél nem, most igen(Utrogestan) de így sem volt szivcsőlüktetés a 8. héten:(

AZt mondta a doki, hogy 3 vetélés után küld el vizsgálatokra, most szedjem tovább a terhesvitamint és 2-3 hónap múlva próbálkozhatunk újra.

2012. jan. 24. 17:11
 3/18 eszo ***** válasza:

és az első vetélésed az hány hetesen volt? ( bocs,hogy ilyet kérdezek )

csAK én meg attól parázok,hogy nekem meg nem fognak majd adni semmit..mert "csak 1* vetéltem" eddig..pedig úgy nyugodtabb lennék

2012. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
6 vagy 7 hetes lehettem:(
2012. jan. 24. 17:25
 5/18 eszo ***** válasza:

:-( háát nagyon sajnálom..nem értem a dokikat néha..most minek várják meg a 3. vetélést..csak hogy még fájdalmasabb legyen!?


nekem meg el kéne jutnom egyelőre egy pozitív tesztig!!mert az sem sikerüt 2010 május óta :-((

2012. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kitartást és sok erőt kívánok neked, remélem mihamarabb összejön a baba:)
2012. jan. 24. 19:15
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem is a 8. héten volt vetélés, ez tavaly jan-ban volt, mi megvártuk a 6 hónapot mert Pcos vagyok, és októberbe már pozitív lett a tesztem, és kaptam utrogestant, és veszélyeztetett terhesként táppénzen vagyok. Most lassan töltöm a 19. hetet:)

Úgyhogy a vetélés után inkább könnyebb a teherbeesés, de tény hogy támogatni kell utroval vagy duphastonnal

2012. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

SZia!

Te az elejétől szedted az Utrogestant? Nekem csak akkor írták már fel, amikor barnázni kezdtem:(

Csak azért kérdem, mert akkor legközelebb már az elejétől szedem.

2012. jan. 25. 08:32
 9/18 eszo ***** válasza:

hm..én 3* voltam ügyeleten barnázgatással 1 hét alatt, mikor a 10.napon aztán beindult a vetélés..és bakker semmit nem ajánlottak..azt mondták a természet szelektál :-((

soha nem felejtem ezt el az orvosoknak!!!!!

2012. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 eszo ***** válasza:

ja..úgyhogy én tanultam a dolgokból..nem hagyom most már lerázni magam..

Amint lesz egy pozitív tesztem..én megyek a nődokihoz és irattatok fel utrogestan-t..nem érdekel mit mond!!akarom szedni és kész!!

2012. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!