Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozik valaki most...

Próbálkozik valaki most december óta babával?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek,sikerült most,vagy már tudjátok az eredményt esetleg...
2012. jan. 24. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
Mi épp dec. óta próbálkozunk, de akkor nem jött össze, most pedig 30-ára nem várom. Remélem sikerült! És te mikorra nem várod?
2012. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
Igen,mi.Nem tudom,hogy sikerült-e,tegnap kellett volna megjönnie,de semmi jele(görcs,puffadás,barnázás ,semmi).Talán kicsit fája cicim.Nem élem bele magam,van már 2 gyerekünk,ők az első próbálkozásra jöttek össze(nem ikrek).Várok 1 hetet,aztán csinálok tesztet.
2012. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:

Nekem hétvégén nem kellene megjönnie, ezidáig semmi "jel", csak fáradt vagyok, ami lehet hogy csak a front miatt van. Második baba lenne, majd írok, hogy sikerült-e. A lányunk (2 éves), első hónapban megfogant.

Szorítok nektek! :-)

2012. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Pont ilyen siker történetekre volt szükségem! :) Én február 16 körülre nem várom,sajnos kitolódott a ciklusom,mikor abbahagytam a gyógyszert decemberben,és az első 36 nap volt! Ha most is 36 nap lesz,akkor 16-án kell nem jönnie! :) Még csak egy próbálkozós hónapunk volt,de az sikertelen! :( Úgy érzem ez a hónap talán sikeresebb lesz! :) Nektek ovukor jött össze? Számoltatok ovus napokat?
2012. jan. 24. 19:22
 5/80 anonim ***** válasza:
én vasárnapra nem várom, bizakodó vagyok, a két nagyobbik elsőre összejött. Most iszonyat derékfájásom van 3 napja és szurkál a méhem. A két fiamnál ez beágyazódáskor volt, de mivel ők egyből összejöttek gyógyszer után ezért nem tudom, hogy ez lehet-e esetleg majd mensi nelőjel is nálam? Majd kiderül, nagyon nem élem bele magam, mert hőmérőzöm és nem elég egyértelmű, hogy lett volna most pé-m. :(
2012. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Én azért szorítok neked is! Nekem első baba lenne,ha lenne,de sajnos ez majd csak később derül ki! Jövőhónapban! :)
2012. jan. 24. 21:06
 7/80 anonim ***** válasza:
Én holnap fogok tesztelni! Nekünk is második lenne! A kisfiam nagyon hamar sikerült, remélem most is így lesz!
2012. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
mi nov-ben kezdtük...dec-ben mesi sehol,jan-ban mensi sehol eddig-jan elején a teszteim negatívak lettek.azóta nem csináltam.lehet mégis sikerült?majd meglátjuk pénteken mert akkor akarok tesztelni!durrukk nektek!kitartás!
2012. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 Emerencia76 ***** válasza:

Szia,

mi 3 hónapja próbálkozunk, 19.-én kellett volna megjönnie de nem jött :D ennek ellenére a reggeli, a napközbeni tesztek mind negatívak lettek:( de időnként rám tőr a hányinger és a szédülés... na erre varrjon gombot valaki :S

Ha jövőhét szerdáig semmi akkor megyek dokihoz... De ez a bizonytalanság idegtépő :(

2012. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
igaz mi novemberben kezdtük,de azért írok.ez a 3. próbálkozós hónapunk igy.fiunk 15. hónapban sikerült.bogyó abba hagyása után nekem 38 napra jött meg,utána meg 26.szóval nem biztos h neked is 36 napra jön meg a következő majd.mérem a hőm a ciklus.hu-n.az most a 2 ciklusom alapján febr közepére jósolta a mensim.hát nem tudom h mi lesz belőle,de remélem h nem jön meg.akkor elméletileg kb egyszerre nem várjuk mi :)
2012. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!