Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés
Forme17 nevű felhasználó kérdése:

Miért van az, hogy 4-5 óra szeretkezés után fáj a férfi hímvessző/tojása?

2011. okt. 6. 14:13  Privát üzenet  

A válaszok

mert valami baj van vele

orvos,ne várd meg mig nagyobb baj lesz,most valószinű sima gyogyszerrel kezelhető

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2011. okt. 6. 14:17 Privát üzenet
Ennyi intenzív "sport " után fáj a nőnek is, valószínű, nincs bejáratva...

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2011. okt. 6. 14:17 Privát üzenet
Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:

Most dicsekszel?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2011. okt. 6. 14:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát ha baj lenne vele, akk sztem már akkor is fájna amikor csak 1-2 órán keresztül van.

mért lenne dicsekedés? ha van olyan vki akit vonzónak talál az ember, és megkíván...

# 4/9Időpont 2011. okt. 6. 14:24 Privát üzenet
Semmi bajod. Nőknél pl. izomláz is lehet... Többször kell gyakorolni és megedződik.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2011. okt. 6. 14:29 Privát üzenet

Olyan áltudományosan hangzik: hímvessző/tojás...

Mintha megkérdeznék mi az ebéd és ezt válaszolnád: burgonya meg kóbász.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2011. okt. 6. 17:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát eredetileg nem úgy akartam volna írni, csak vmiért nem fogadta el és nem postolhattam ki

legalább így kicsit viccesebb :D

# 7/9Időpont 2011. okt. 6. 20:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

meg a tojás szeppen hangzik :D

# 8/9Időpont 2011. okt. 6. 20:56 Privát üzenet

4-5 oras aktusrol beszelunk? ...még jo, hogy faj...:)

1 ora mar nagyon sok, ilyenkor ujra at lehet terni mas szerelmi tevekenysegre, es hosszabb szunet utan ujra aktus, najo, de ha osszeadod a 24 oran belul aktussal toltott idot, es tobb, mint 3 ora, meg jo, hogy faj, meg izomlaz, meg minden jon...:D:D

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2011. okt. 8. 02:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretkezés után hogyan kell tisztálkodni? állítólag vízzel kimosni nem egészséges a hüvelyt, de ha a férfi beleélvez kellemetlen szagú lesz minden. Szóval mi a teendő ilyenkor?
Szeretkezés közben ha egy ferfi elmegy a noben, a no mindig terhes lesz? Vsgy hogy van ez? Hany szazalekban lesznek terhesek?
47 éves férfi vagyok,26 éve élek boldog házasságban. Szerintetek 20-25 perc szeretkezés után normális-e, hogy Nálam ekkor következik be a magömlés, míg a feleségemnél ez idő...
Hogyan adhatja át a HIVet a nő a férfinek szeretkezés közben? Mert ugye testnedvekkel. A férfinál még értem is, hogy ejakulációnál. Azt is tudom, hogy a nőnek is van ilyenkor...
Mi okozhatja a sperma feltűnően kevés mennyiségét 50 körüli férfiasan fiatalos férfinál, maximum heti egyszeri szeretkezés esetén, ha a férfi azt állítja, nem maszturbál és nem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!