Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes úgy, hogy...

Lehetek terhes úgy, hogy szedem a fogamzásgátlót? Január 23-án kellett volna megjönnie, azóta semmi. Pár tünet, mint pl. a fáradtság, émelygés, gyakori vizelési inger már nálam is észrevehető. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az még csak 3 nap... ne pánikolj! Bebeszéled magadnak.

Viszont lehetsz terhes. Anyukám szedte a fogamzásgátlót,mégis teherbe esett velem. Ha úgy érzed,az megnyugtat,inkább csinálj tesztet vagy menj orvoshoz még most az elején.

2012. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok egy tesztet, és kiderül. Csak furcsa, hogy nem jött meg még, pedig mindig pontosan megszokott jönni.
2012. jan. 26. 13:10
 3/13 uccu válasza:

Nem hagytál ki tablettát? Mennyi idős vagy?

Csinálj tesztet, ha az vagy és nem szeretnéd megtartani, légyszíves akkor is gondolj az örökbeadásra is (Gólyahír Egyesület pl.), ne csak a magzatgyilkosságra.

Ha negatív a teszt, akkor is menj el dokihoz, lehet, hogy másik bogyót kéne szedned.

2012. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!Hasomló helyzetben voltam én is én is nagyon rá görcsöltem!De nekem mielőtt el kellett kezdeni a következő levelet megjött!Én fáradékonyabb voltam gyakran megyek még most is pisilni!Szerintem is csinálj egy tesztet!
2012. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki tablettát, 18 vagyok, de ha baba lesz, megtartom. Csak érdeklődtem, hogy volt-e valakinek már ilyen, hogy tabletta szedése közben lett terhes. Köszönöm szépen a válaszokat. Holnap csinálok egy tesztet, és majd megírom az eredményét.
2012. jan. 26. 13:15
 6/13 uccu válasza:
Akkor bárhogy lesz, úgy lesz jó. Én 20 évesen szültem az első kislányomat és én is védekeztem, nem bántam meg, gyönyörű énekhangja van, mandulavágású csodás szemei, kitűnő tanuló kislány. 29 évesen születem a kisfiam, ő a harmadik gyermekem. Imádnivaló kisördög, de sokkal nehezebben viseltem a várandósságot, a csecsemőkorát. Szerintem tök jó fiatal szülőnek lenni:-))) Bárhogy lesz, ne keseredj el!!
2012. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok a gyerkőcökhöz! Szerettünk volna mi is babát, de még nem most. De ha most akar jönni, had jöjjön ;).
2012. jan. 26. 13:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy az esély a babára, mert a gyógyszer lényege ugye, hogy napra ( van akinél órára) pontosan jön meg.
2012. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, eddig nekem is mindig pontosan megjött. Majd holnap kiderül :-)
2012. jan. 26. 14:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Írj holnap mindenképp!
2012. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!