Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A páromnak 4 napja késik a...

A páromnak 4 napja késik a menzije de a tesztek nem mutatnak semmit! Rosszullétek meg vannak hányinger émelygés fáradtság! 4 tesztet csináltunk már! Valaki tud ehez valamit hozzászólni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem kellett volna elszórnod a magjaidat!
2010. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Várjatok még pár napot ha addig sem jön meg neki, teszteljetek újból. Lehet hogy csak később volt peteérése, így vagy a menzije késik, vagy a babát nem tudja még kimutatni a teszt.
2010. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak üzenem: Nagyon értelmes vagy, köszönjük a használható hozzászólást!


kérdező: Ha terhes, lehet, hogy később termékenyült meg,ezért nem mutatja a teszt, de simán lehet, hogy csak késik neki pár napot.

2010. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két verzió van és két megoldás.

1. lehetőség: korán csináltátok a tesztet, később volt a peteérése ezért még kell pár nap hogy a teszt kimutassa.

2. lehetőség: nem terhes, hanem más okból késik a vérzés, a tüneteket bebeszéli vagy más hormonális dologtól vannak.


A megoldások:

1. teszt egy hét múlva

2. nődoki, vagy vérvétel - az kimutatja a hcg-t ha terhes.

2010. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Ő mondta, hogy tud-e valaki ehhez hozzászólni!
2010. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korán csináltátok a tesztet, de elmesélem, hogy kb 3 hete én is azt hittem terhes vagyok(második baba lett volna),és olyanokat produkált a szervezetem, hogy egy pillanatra el is hittem, teszteltem is, ami negatív lett, és 5 napra rá megjött.
2010. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen (mensi késé, terhességi tünetek), majd kiderült, hogy nem baba van a dologban, hanem ciszta. :(
2010. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem szinte minden menzesz előtt full terhességi tüneteim vannak, már nagyon ruhellem!! Ja és nincs cisztam se..nem tudom mi a fene van de szokott késni is szóval fel se tűnne ha terhes lennék mert nekem minden hónapban van hányinger,mellfeszules, szurkálódás, görcsök, szagérzékenység, émelygés, farkas éhség, hangulatváltozások, magasabb testhő, kivanossag, gyakori pisilés, puffadás, fejfájás stb..

Nincs már olyan tünete a terhességnek amit nem éltem át nem terhesen. Eddig még soha nem jött össze a baba, de minden hónapban úgy tűnik mintha..

2022. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Utolsó válaszoló én is pontosan ugyan így vagyok! És mindig olyan csalódott vagyok hogy mégsem vagyok terhes :(

Nem értem ezeket a tüneteket ..

2022. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 16:36-os. Ma pozitívat teszteltem!! Hát durván megviccelt most a testem, mert múlt héten csütörtökön voltam dokinál és nem látott semmit, csak baromi vastag (23 mm) nyálkahártyát, persze a teszt is negatív volt ahogy szokott, mondanom sem kell teljesen elkeseredtem hogy hormonzavarom van meg mindenféle tünet baba nélkül a doki mondta hogy csináljak egy tesztet mert gyanús hogy később fogant, de én biztos voltam benne hogy hormonzavar. Aztán végülis reggel mégis csináltam egy tesztet mert kérni akartam gyógyszert ami meghozza a vérzésemet.

Aztán végülis megelégeltem a dolgot hogy nem jön meg mondom most már felhívom hogy adjon gyógyszert ami meghozza mert kezdett kellemetlen lenni a hasfájás, mellfeszules aztán legnagyobb meglepetésemre pozitív lett! Nem is hittem el ezért rögtön hármat csináltam!

Viszont mivel tényleg később fogant március végén még semmi tünetem nem lehetett volna, mégis onnantól van mindenféle!

Soha sem szabad elkeseredni! Össze fog jönni neked is!

2022. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!