Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam egy tesztet a...

Most csináltam egy tesztet a Gabriellel, és megdöbbenésemre negatív lett. Pedig egyébként szinte az összes terhességi tünet megvan, úgymint fáradtság, émelygés, hányinger, stb. Most akkor terhes vagyok, vagy sem?

Figyelt kérdés
Illetve még ehhez hozzájön az, hogy 6 napja késik már. Ilyenkor mi lehet? Az a baj, hogy este teszteltem? Vagy nem is vagyok terhes? De akkor mik ezek a tünetek? Tanácsokat várok.
2008. okt. 18. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Reggeli vizeletből tesztelj,az koncentráltabb.

Nekem a várt mensi után 2héttel lett pozití.Ez mindenkinél más.

tudok olyanról is,hogy a nőgyógyász megállapította a 6hetes terhességet,és a tesztje pedig negatív volt.

2008. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is előfordult. Összes tesz negatív, aztán csak nem akart megjönni,az összes tünet megvolt és én már szültem egyet, szinte biztos voltam benne, de végül 10 nap késéssel jött meg. Általában az elmaradt mensi napján már ki kellene mutatnia a tesztnek ha terhes vagy, de persze itt is vannak kivételek, mint ahogy az előttem válaszoló írta.Nincs mit tenni mint várni,lehet neked még nem elég a hcg-d azért nem mutatja. Türelem:)
2008. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem reggeli vizeletből probálj tesztelni!Drukkolok!:)
2008. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reggeli vizeletből tesztelj! Az koncentráltabb, hamarabb kimutatja belőle! Lehet, hogy később volt pé-d ezért nem mutatja még ki! tényleg van, akinek csak később mutatja ki, és sajna olyan is, akinek csak az orvos állapítja meg, teszt nem mutatja ki! Nekem is volt olyan, hogy 10 napot késett, de nem voltak tüneteim... Szóval várj pár napot az újabb tesztig, kb 2-3 naponta kétszereződik meg a hcg! Drukkolok neked!
2008. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, legközelebb biztos, hogy a reggeliből fogok tesztelni. Akárhogyis, valahogy nem nagyon tudom azt elhinni, hogy nincs baba, mert a tüneteim azután jöttek szép sorban elő, miután 13-án hétfőn nem jött meg. És azóta tényleg fokozatosan egyre több a tünet. Kezdődött az álmosság, fáradtsággal, majd utána az émelygés, illetve a hányinger, és most már ott tartok, hogy a melleim is feszülnek. És ez ugye elvileg mind-mind terhességre utaló tünet. De mindenesetre várok keddig vagy szerdáig, és ha addig sem jön meg, akkor tesztelek mégegyszer. Mondjuk az is még érdekesség volt, hogy a mensim elött szinte mindíg jelentkező és néhány napig tartó kipattogzás a combomon, csak egyetlen napig tartott, ami 13-án volt, amikoris ugye meg kellett volna elvileg jönnie.

Azért, köszönöm a válaszokat.:)

2008. okt. 18. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem múlthét vasárnap, azaz okt.12-én kellett volna megjönnie, de csak ma reggel mertem tesztelni és pozítiv lett. Úgyhogy próbált meg te is reggel. Ja én egyébként ClearBlue-t használtam.
2008. okt. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem te szerencsésebb vagy mint én, mert nekem is megvolt az összes tünetem, kismamák, védőnő, még doki ismerős is azt mondta, hogy baba van a dologban, fehér, krémes folyás, fáradság, cicifeszülsé, hányinger, 6 nap késés, és a 7 . napon meg megjött!!!! :( Próbáld meg azért a reggeli első vizeletet, szorytok, hogy veled ne ez legyen, velem durván játszott a szervezetem, gondolhatod mekkorát koppantam!!!
2008. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem három nap késésnel negativ volt el is keseredtem, hogy megint nem sikerült, de csak nem akart megjonni ezért 12 nap késéssel csinaltam még egyet az már szép pozitív lett.
2022. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!