Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fontos az E. vitamin...

Miért fontos az E. vitamin terhesség előtt, és alatt?

Figyelt kérdés
Már azt is hallottam,hogy segíti a teherbe esést!
2012. jan. 26. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Minden vitamin fontos a terhesség alatt. Előtte sem árt,attól talán nagyobb az esélye a teherbe esésnek :)
2012. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szedek A,D,B1,B2,B6,B12-t alapból,és jövőhéten kezdem a C-t! :) Azt tudom,hogy fontosak,csak azt nem tudom az E miért! Jó a bőrnek,azt tudom,de miért olyan nagyon fontos a baba szempontjából??? :) Az orvosok is csak az E-t mondják,meg a folsavat! A folsavat tudom!
2012. jan. 26. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az E vitamin segít felépíteni a méhnyálkahártyát, amibe a megtermékenyített petesejt beágyazódik. Ha túl vékony a nyálkahártya, akkor lehet hogy nem tud beágyazódni, vagy nem jól és lelökődik.

De ha ennyiféle vitamint szedsz, akkor szerintem érdemesebb lenne szedni egy magzatvédő vitamint amiben mindez benne van.

2012. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Erősíti a méhnyálkahártyát,ami segíti a beágyazódást.

Én az előző hozzászólóval értek egyet,szerintem is jobban jársz egy komplex vitaminnal.Én elevitet szedtem 7éve a fiammal,a 2.babámnál a femibion vált be.Attól nem lettem se éhes,se émelygős.Csak ajánlani tudom.

2012. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Ezeket a vitaminokat már azelőtt elkezdtem,hogy babát terveztünk volna! De már vettem multivitamin komplex tablettát,amiben még folsav is van,és E vitamin is! Mégegyszer köszönöm! Ja,més ez amit most szedek csak két tabletta A&D,ÉS B komplex! :)
2012. jan. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!