Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vegyek tesztet vagy még várjak?

Vegyek tesztet vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Utolsó menses: május 7-11

Ovuláció: május 21 /15.napon(éreztem)

Házasélet(véletlen): május 20

Ha megtermékenyültem,akkor ez a nyolcadik napom,és fájnak a cicijeim.M

Elsö terhességemnél nem fájtak,ott rosszullét és hányás kisért az elmaradt menses után.

Most viszont korai még a dolog...de izgulok.

Április elején méhszáj-mütétem volt,és a méhböl is vettek szövettant,egy egészségügyi kaparás" néven.Nem tudom,hogy ez mennyire befolyásolhatja a dologkat,a beágyazódást.

Jövöhéten várom a menstruációt.

8 napos terhességet kimutat a teszt??


2009. máj. 29. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj vele, én is éreztem, hogy fáj a cicim, azelőtt soha nem fájt, még késett is 2 napot, de negatív lett a teszt, azttán megjött. Jó nagyot csalódnál,ha még nem mutatná ki, inkább izguljatok még pár napig.

Persze lehet baba a dologban, remélem Nektek sikerült.

Szerintem a teszt sem mutatja még ki, de nagon kedző vagyok még e téren.

Írd meg, hogy mi lett az eredmény:)

Drukkolok!!!

2009. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

először azt hittem magamat olvasom:)

mensi május 7-10 és június 4-re nem várom .. de hasonlóan be vagyok sózva.. nincsen hőgörbéd?

drukkolok neked!

tényleg korai lenne még ma már 9. nap vagy 10 attól függ beleszámítod-e az ovuláció napját.... de szerinted mikortól érdemes Gabriellel megnézni?az van itthon..

és az a beágyzódástól számítva a 3 naposat mutatja ki..

na mit gondolsz? tesztelünk együtt?

2009. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Tegnap semmi jele nem volt semminek.

Se cici,se semmi...már valahogy megint áttértem pesszimistába :)

Nem vettem még tesztet,azt hiszem megvárom a csütörtököt és ha nem jön meg,akkor veszek egy tesztet.

Bár...ma reggel megint fájnak a cicijeim,de ez meg már inkább olyan,mintha csak elfeküdtem volna öket egy kicsit :D

Örület,komolyan mondom...nem tudom mi van,de attól ha félek,hogy ha veszek is tesztet és véletlen megjön-elmegy...akkor meg kiakadok.

Szóval nem kínzom magamat,és megvárom a csütörtököt...

Drukkolok neked is!

högörbét nem vezetek:(

De ha van ciklus.hu- d megnézem :)

2009. jún. 1. 11:04
 4/6 A kérdező kommentje:
11.napom,teszt negatív :(
2009. jún. 1. 22:50
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintetek?

2009. jún. 1. 22:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Téma lezárva. Megjött:(
2009. jún. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!